Skocz do zawartości
Forum

Jak znaleźć niedrogą i fajną wycieczkę zagraniczną?


Gość anita_w

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się na spędzeniem urlopowych dni za granicą. Marzy mi się wyjazd do ciepłego kraju, gdzie będę mogła miło spędzić czas, a przy coś nowego zobaczyć. Przeglądam różnorakie strony np. allinclusive.com.pl, ale nie potrafię się zdecydować... Interesują mnie wycieczki do 2000 złotych, co polecacie za tą kwotę? Proszę także o konkretne oferty.
Odnośnik do komentarza
Zawsze jak zbliza sie sezon urlopowy zagladan na strone mojego ostatniego faworyta sposrod biur podrozy, a mianowicie funclubu. Tam zawsze znajde cos dla siebie, no i dla mnie bardzo wazne: rabaty!:) Praktycznie zawsze jak wchodze jest jakas aktualna promocja:))
Odnośnik do komentarza
Witam, ja ostatnio trafiłam na stronę allinclusive.com.pl i ich oferta jest całkiem bogata, mają dużo wycieczek do Egiptu w różnych cenach, z moich porównań wynika, że oferują najlepsze warunki w trakcie wyjazdu.
Odnośnik do komentarza
Gość lonelina

Zerknij sobie na tę opcję - firma organizuje wypady dla osób aktywnych ale o róznym stopniu zaawansowania. Oferują kajaki oraz rafting zarówno w Polsce jak i za granicą.

Tak wiec jesli nie miałaś okazji korzystać nigdy z takiej właśnie możliwości to nic się nie stało. Tak jak pisałem są rózne poziomy trudności.
Polecam szczególnie górskie spływy w Słowenii. Piękny kraj z pięknymi krajobrazami.

Odnośnik do komentarza
Gość Adlinka34

W Polsce również możesz wypocząć, polecam na przykład Bory Tucholskie. Na miejscu możesz na przykład wybrac się na kajaki
http://www.przystanektlen.pl/site/37/splywy-kajakowe.html

Są tam organizowane spływy jednodniowe w pięknym otoczeniu. Koniecznie zobaczcie również park narodowy Bory Tucholskie. Bardzo przyjemny teren, bo nadal nie jest tak popularny wśród turystów, a wspaniałych miejsc jest sporo. Zdecydowanie warto je odwiedzić rowerem lub pieszo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...