Skocz do zawartości
Forum

Tarczyca


Gość sylwii 11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sylwii 11

Witam wynik Tsh 3--1,42mlUl. Wolna trojodotyronina 4,15pg.ml.....wolna tyroxyna 1,41ng.dl prosze o pomoc kekarz uspakaja ze nic sie nie dzieje .ale czy napewno .mam objawy jak bezzennosc brak apetytu brak miesiaczki .spadek wagi szorstka skora widoczne na skorze jakby trojkaciki ,pocenie rak i stop normalnie zalewa mnie .czy dlugotrwaly stres mogl pobudzic tarczyce ?nie wiem co robic czy zrobic usg ..

Odnośnik do komentarza
Gość sylwii 11

Prosilam o analize wyniku .a nie o teksty nie zwiazane z tym .mam takie objawy i nie sa one powiazane z internetem.co do lekarza hmm pakuje tylko antybiotyki i nic wiecej .leczy sam nie wie na co .moze ktos jest na forum co ma takie objawy i pomoze je powiazac z jakas choroba bym ewentualnie mogla udac sie juz nawet prywatnie do specjalisty .dziekuje za kazda podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość sylwii 11

To jak sa w normie to nie odrazu trzeba bylo napisac i zbednie nie komentowac ..Po co tu jestes i sie udzielasz skoro nie ma sensu zadawac pytan na tym forum tylko pytac lekarzy ...mam prawo pyrac Ty nie masz prawa decydować za mnie

Odnośnik do komentarza
Gość sylwii 11

I wierz mi ze nie pytalabym gdyby lekarz powiedzial na co mnie leczy a on tylko tabletami faszeruje zadnych teraz badan zadnego specjalisty tylko tablety i tablety..i co robic ?dlatego pomyslalam ze ktos wskarze mi droge do specjalisty bo moj lekarz .....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...