Forum Hobby

Co kupić na prezent teściowej?

Morphine

Morphine

Jak w temacie, co można kupić teściowej na prezent na urodziny (może być i na gwiazdkę, jeden a większy / droższy - bo w zasadzie urodziny w grudniu ma). Kobieta z tych bez większych zainteresowań - najchętniej spędzająca czas w poczekalniach u lekarza:) PS. Nie kupię jej stetoskopu:P Proszę o propozycje.

128166 morphine Kobieta, 29 lat, Toruń

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Lebiodka

~Lebiodka

to może zestaw małego laboranta :P
a tak na poważnie to możesz jej kupić:
1. szal
2. ładną i elegancką parasolkę
3. Album lub książkę ulubionego autora o ile takiego ma
4. perfumy o ile wiesz jakich używa
5. voucher na wyjazd do spa

~frasca

~frasca

z dobrej jakości kosmetykami ( np. Bioliq ) nie powinno być problemu, gorzej jakbyś kupiła jakieś tanie lub uczulające - mogłabyś podpaść. Ogólnie może jeszcze jakiś alkohol, kobiety zazwyczaj wolą wino, ewentualnie jakąś biżuterię. W tym powinien Ci raczej mąż pomagać, w końcu zna swoją mamę :)

~panmarek

~panmarek

Znalazłem ten temat dopiero teraz :)
Ty prezent dla teściowej na pewno już wybrałeś ?!:)
Ja z żoną zastanawialiśmy się nad prezentem na gwiazdkę dla mojej mamy. Wiecie co wymyśliliśmy? Rower albo kijki do nordic walking :) Ostatecznie zdecydowaliśmy się na rower, ponieważ do prezentu dołożyło się jeszcze dwóch moich braci :) Moja mama jest jeszcze na tyle młoda, że na rowerku spokojnie może sobie śmigać :) Jak tylko zacznie się robić wiosennie zacznę ją wyciągać na krótkie wyprawy :)
Niedługo będzie miała urodziny i planujemy jej kupić taką apteczkę rowerową: http://www.centrumrowerowe.pl/akcesoria/apteczki-rowerowe/ oraz jakieś odblaski :) Będzie się czuła bezpieczniej :)

parek

parek

Może jakąś dobrą książkę, duży puchaty ręcznik albo jakieś akcesoria do wystroju wnętrz (kobiety lubią takie rzeczy :D).

136680 parek Mężczyzna, 30 lat, Łódź
~kijanka77

~kijanka77

do "PANMAREK" :
Bardzo fajne i oryginalne prezenty. Proszę pamiętać, że lepiej jest ZAPOBIEGAĆ, niż LECZYĆ.
Apteczka - OK. Ale czy nie lepiej kupić ochraniacze + kask?
Z własnego doświadczenia wiem, że jest bardzo ważny.
Pozdrowienia, papapa

~Artur85

~Artur85

to zależy czy lubisz teściową czy nie :P ja mojej na urodziny zamówiłem piękny i oryginalny bukiet na http://kwiatowyogrod.pl/ . Każda kobieta ucieszy się z takiego prezentu :)

Luiza87

Luiza87

ja mojej kupiłam kiedyś woucher na masaż. Inną razą jakieś akcesoria do kuchni bo ona takjak ja lubi pichcić. Można też jakaś naleweczke, jeśli lubi takie coś.

137795 luiza87 Kobieta, 30 lat, Warszawa
~Maark

~Maark

Wiele osób w prezencie czy to z okazji czy bez okazji obdarowuje bliskich przedmiotami, które w większości mają raczej jedynie sentymentalną wartość (jak przysłowiowe skarpety).
Jednak dla bliskich mających kłopoty ze stawami, albo chorujących np. na gościec-RZS, ŁZS, ZZSK czy zwyrodnienia bądź są w trakcie czy po przebytej kontuzji bezcennym prezentem okaże się koloid nano złota AURUMFIOL 100M.
W RZS(gościec), ŁZS, MIZS, ZZSK i przy bolących stawach oraz przy zwyrodnieniach np. haluksie
pomocne w leczeniu jest wcieranie nanocząstek złota AURUMFIOL 100M.
Chociaż nie jest to lek niemniej ma niespotykanie pozytywny wpływ przy leczeniu oraz sprawia, że działanie leków jest mniej toksyczne.
Obojętnie w jakie fazie jest choroba, bardzo skuteczne w jej leczeniu jest stosowanie tego koloidu nano złota AURUMFIOL 100M. Nano złoto wcierane w zaatakowane stawy i ich okolice poprawia ogólny ich stan.
Usuwając stan zapalny, przywracając maź stawową, poprawiając sprężystość chrząstki stawowej oraz ścięgien, a także dzięki temu, że złoto ogranicza fagocytozę t/j "zjadanie" kolagenu przez nasze makrofagi, wpływa korzystnie na gospodarkę kolagenem. Dzięki immunosupresyjnemu działaniu nano złota w koloidzie AURUMFIOL ma ono wpływ na to, że w stawach zmniejsza się a często po czasie ustaje proces autoagresji.
Podstawowe badania typu RF, CRP, antyCCP, OB itp. wyraźnie to pokazują.
Po prostu stawy przestają być 'zjadane' przez własny organizm.
Stosowanie AURUMFIOL jest bezpieczne i nie ma skutków ubocznych.
Pozytywnie też wpływa na stan skóry.
Koloid można stosować wraz z kuracją farmakologiczną, gdyż niema interakcji między nim a lekami.
Nie psuje wątroby, przewodu pokarmowego ani innych narządów, a wręcz poprawia ich stan rozchodząc się po całym organizmie nim w końcu zostanie naturalnymi drogami usunięte z ciała.
Jakie skarpetki czy inne podobne prezenty podreperują tak zdrowie ?
w końcu to to serwis abcZdrowie.

Agnacja

Agnacja

My kupiliśmy na ostatnie święta taki telefon komórkowy dla seniorów z dużymi klawiszami. Spodobał się :)

180938 agnacja Kobieta, 32 lata, Wrocław
katarzyna899

katarzyna899

Może jakiś zabieg relaksacyjny, masaże itd.? Albo kosmetyki dla cery dojrzałej?

188417 katarzyna899 Kobieta, 28 lat, Warszawa
Niejadalny606

Niejadalny606

Może coś jak najbardziej podpasowane pod daną osobę ? Bo najgorsze co można zrobić to kupić jakąś masówkę tylko po to żeby coś było. A dużo lepiej zazwyczaj jest się zastanowić co mogłoby się przydać itd.

--

krzesło entelo

196309 niejadalny606 Mężczyzna, 52 lata, Zabrze
~MojaGazetka

~MojaGazetka

Zobacz sobie aktualne promocje w naszej apce i na pewno coś znajdziesz coś, co się teściowej spodoba ❤ Kupiłabym jakiś elegancki rozpinany sweterek/ narzutkę z naturalnej wełny, może coś z biżuterii lub poduchę masującą.

kukulkkaa

kukulkkaa

Sprawa jest bardzo trudna. Nie wiem, co można w takiej sytuacji doradzić. Można powiedzieć, że każde wyjście niesie za sobą jakieś minusy.

196551 kukulkkaa Mężczyzna, 28 lat, Bydgoszcz
Lilla633

Lilla633

Dobry prezent to taki który sam nam przychodzi na myśl gdy myślimy o danej osobie, a nie gdy musimy pytać się o pomysł obcych całkowicie nam ludzi... :/

--

place zabaw Swing

197305 lilla633 Mężczyzna, 41 lat, Płock
Sprosny96

Sprosny96

Może truciznę ? :D A tak poważnie to zapytaj żonę jak można najlepiej ocieplić swój stosunek z jej matką - chyba że już jest ok to wtedy problemu brak.

--

otulacz dla niemowląt

197602 sprosny96 Mężczyzna, 28 lat, Radom