Forum Ginekologia

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

~p...m

~p...m

Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne vibin mini i podczas pierwszych dwóch tygodni strasznie wyskoczył u mnie trądzik, gdzie leczyłam się wcześniej izotkiem. Czy przez ten tabletki nie będę miała nawrotu? Ponieważ boje się, ze cały moj koszmar wróci

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~radomska

~radomska

Z tym powiem Ci jest trudna sprawa bo różnie to bywa. Słyszałam że tabletki antykoncepcyjne np vines są zalecane dziewczynom które mają także kłopoty z cerą ale są też przypadki że niektóre z tabletek pogarszają ją i wtedy trzeba je po prostu zmienić. Może zaczekaj jeszcze trochę aż Ci się hormony ustabilizują, to dopiero pierwsze opakowanie więc zdarza się taka sytuacja

~milenkazdziebło

~milenkazdziebło

Ja po odrzuceniu tabletek miałam bardzo duży problem z trądzikiem. Większość kosmetyków drogeryjnych mnie bardzo zapychała. Teraz używam kosmetyków mineralnych z eshopannabelle. Skóra ładnie się wyrównała zostało tylko kilka krostek.