Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 21 lat, jestem mamą dwulatka. W zeszłym miesiącu miałam bardzo słabą miesiączke, która trawała tylko cztery dni, a zazwyczaj trwa nawet 6. W kwietniu dostałam miesiączkę, nie mogę nawet nazwać tego miesiączką. Były to tylko skrzepy koloru bardzo mocno czerwonego, trwało to kilka dni, około czterech. Po tych czterech dniach dostałam bardzo słabą miesiaczke na następne cztery dni, już bez skrzepów. Miesiączka była słaba, koloru bardzo czerwonego. Podczas miesiączki nie bolał mnie brzuch, a zazwyczaj boli. W Marcu dwa razy współżyłam z partnerem w dni płodne bez zabezpieczenia. W ciąży nie jestem. Proszę o konkretną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Takie pytania to nie tutaj to pytanie do dzialu ekspertow napisz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...