Forum Ginekologia

Petting a ciąża

~k...m

~k...m

Bawiliśmy sie z chłopakiem, zrobiłam mu loda, mial wytrysk dałam mu chusteczke, wytarl sie i poszedl wyrzucić do kosza, gdy wrócił zaczęliśmy rozmawiać i sie całować po moze 10 minutach zaczął mi robić placówkę, mogl mieć wtedy jeszcze nasienie na palcach? Po ilu dniach umierają plemniki? Dodam ze miałam wtedy 3 dzień dni płodnych, na drugi dzień jak się obudziłam miałam brązowy śluz i bardzo mnie bolał brzuch, nigdy dotąd takiego nie miałam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Julka 32

~Julka 32

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska

karola142

karola142

Po jakim czasie umierają plemniki? Mogło dość do zapłodnienia po 15 min jak chlopak wytarl sie w chusteczke

213494 karola142 Kobieta, 18 lat, Opole