Skocz do zawartości
Forum

Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży przy pękniętej prezerwatywie?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj minęły 2 tygodnie od kiedy przyjmuje kolejne opakowanie Belary. Tydzień temu przyjmowałam przez 3 dni macromax ( poniedzialek wtorek środa) wczoraj z chłopakiem współżyliśmy. I prezerwatywa nam pękła. Chłopak doszedł chyba we mnie . Co robić ? Czy ochrona jest ? Czy jest duże ryzyko ? Macromax brałam o 16:30 ostatnia wzięłam w środę o tej porze. Wczoraj współżyliśmy (tj. poniedziałek) . Z racji tego że chłopak miał gumę pozwoliłam mu dość 'we mnie w gumke' . Po wyjściu okazalo się że gumka pekla . Czy lepiej wybrać się do ginekologa po tabletkę po? Dzwoniłam do jednego , powiedziała że powinnam przyjechać po tabletkę. A zabezpieczać się do skończenia opakowania a nie tydzień. Pomocy!

Odnośnik do komentarza

Hej, rozumiem że tabletki przyjmujesz regularnie. Co do antybiotyku to powinno się dodatkowo zabezpieczać przez 7 dni po jego skończeniu. Na 100 % tego ryzyka wykluczyć nie można, dlatego ja bym Ci radziła udać się do ginekologa, on jako fachowiec z pewnością Ci najlepiej doradzi. Ja sama biorę tabletki belara i jeśli pytasz czy dodatkowo się zabezpieczać do końca opakowania, to przy nich jest tak, że wymagane jest 7 dni dodatkowego zabezpieczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...