Forum Ginekologia

Bol podbrzusza

~Justyna Kantyk

~Justyna Kantyk

Witam mam pytanie od paru dni mam delikatne bole podbrzusza jak przed miesiaczka boli mnie rowniez kregosłup i biodra promieniuje na nogi czasami bol jest silniejszy i bola mnie biodra do tego, czy to cos powaznego? Bolal mnie rowniez zoladek mam zaparcia brak gazow

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Sylwia.96

~Sylwia.96

Witam, podbijam pytanie.
Mam 23lata od razu po okresie który trwał 3dni zaczał się u mnie ból podbrzusza w rożnych porach dnia, do tych dolegliwosci mozna zaliczyć ból pleców oraz mdłości. Za parę dni kolejna miesiączka a ból nie przestaje. Powinnam jeszcze dodać ze test ciązowy wychodzi negatywny

~jaska 34

~jaska 34

Nie lekcewaz tego to mogą być torbiele. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio do dzialu ekspertow napisz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska