Skocz do zawartości
Forum

Ból podczas stosunku


Gość xzaniepokojonaax

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xzaniepokojonaax

Mam 18lat i niedawno temu zaczęłam współżyć z chłopakiem leczto u nas nie takie proste, poniewaz gdy pierwszy raz współżyliśmy to bardzo mnie bolalo na poaczatku a potem nawet sprawiało przyjemność i myślałam ze tak bedzie tylko pierwszy raz ale myśle ze cos jest nie tak tylko nie wiem co, poniewaz gdy mamy ochote to nie dochodzi do sexu bo chłopak nawet "wejść" we mnie nie umie bo mnie starsznie boli cała pochwa. Nawet czubek penisa nie wchodzi. Jaki może być problem? Proszę o rade.

Odnośnik do komentarza
Gość Buraczek

Problem leży w Twojej psychice ale winny jest też chłopak bo nie rozpala Cię tak jak powinien gdyż nie jesteś wystarczająco podniecona. Jesteś spieta gdyż czegoś się obawiasz. Musisz być rozluźniona no i przede wszystkim napalona. Polecam spróbować w innym miejscu bądź o innej porze.

Odnośnik do komentarza

Najczęściej to bariera psychiczna, stres, obawa przed niechcianą ciążą powodują, że się spinasz (nawet jeśli nie jestes tego świadoma), utrudniają wejście i penetrację. Czasem pomaga kieliszek wina, czasem po prostu mija z czasem. Możecie wspomagac się lubrykantami czy żelami nawilżającymi, ja stosuje provag żel, bo działa jak lubrykant ale tez chroni przed infekcjami. Jesli dojdzie do otarc działa łagodząco i koi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...