Skocz do zawartości
Forum

Krwawienia, kłucie jajnika i wzdęcia


Gość migrena20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość migrena20

Witam mam pytanie i może ktoś znałby na nie odp. 20 grudnia odstawiłam tabletki z powodów osobistych wtedy wzięłam ostatnią, do końca opakowania zostało mi jeszcze 8 których juz nie zażyłam. Od 23 do 29 miałam krwawienia(okres) a przez kolejne 2-3 dni niewielkie zabrudzenia i dodam że w tym czasie doszło do stosunku najpierw chłopak wszedł bez zabezpieczenia a potem stosunek odbył sie juz z prezerwatywą. Od tamtego krwawienia już kolejne nie wystąpiło, a jest 9 z czego wiem powinno być, ostatnio zauważyłam dziwną wydzielinę (śluz) jest biały, raz byl taki kremowy bardzo gęsty , podczas stosunku z zabezpieczeniem też jest jego bardzo dużo, aż czasami myślimy z chłopakiem że prezerwatywa pękła, pojawiają się wzdęcia i czasami delikatne ale to bardzo delikatne ukucia w jajnikach. Czy to może być ciąża? proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli martwi Cię ilość i wygląd śluzu powinnaś zgłosić to lekarzowi, być może świadczy to o jakiejś infekcji. Jeśli część stosunku odbyła się bez prezerwatywy to nawet wtedy mogło dojść do wydostania się plemników w preejakulacie. Zrób test ciążowy lub badanie bHCG.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...