Skocz do zawartości
Forum

Bardzo skąpe krwawienie z odstawienia


Gość Gość212

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 3 lat biorę tabletki antykoncepcyjne, przez cały ten okres występowały u mnie normalne krwawienia. Były one raz bardziej raz mniej obfite. Początkowo występowały w pierwszych dniach tygodnia, w ostatnim dłuższym czasie występują bardziej w drugiej połowie tygodnia. Przez ostatnie 2 miesiące nie współżyłam, natomiast zdarzało mi się ze 2 razy przyjąć 2 tabletki z powodu biegunki. W ostatnich dniach byłam przeziębiona, jednak nie brałam antybiotyku, jedynie Theraflu do picia, w tygodniu w którym miało wystąpić krwawienie miałam też dużą ilość stresu ze względu na to, że mam nerwice lękową. Dzis mam 5 dzień tygodnia przerwy, w poniedziałek powinnam zażyć pierwszą tabletkę z nowego opakowania, a krwawienia nie ma. Tzn jest, ale kiedy podcieram się po wyjsciu z toalety lub od czasu do czasu kiedy sprawdzę palcem wejście do pochwy, jajniki i podbrzusze delikatnie pobolewają od czasu do czasu. Dziś rano zrobiłam dla świętego spokoju test ciążowy i wynik był negatywny. Dodam, że mam nadżerkę. Nie wiem czy jest się czym martwić, czy w niedziele powtórzyć test ciążowy? Czy stres i choroba mogły mieć jakiś wpływ na to? Czy po prostu coś z działaniem tabletek zaczyna się dziać? Proszę o w miarę szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...