Skocz do zawartości
Forum

Jakie paliwo do kosiarki?


Gość marcels

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patryczeks

Pewnie, że ma to znaczenie. Najlepiej sprzęty działają na paliwach ekologicznych, tzn. takie są moje doświadczenia. Bardzo dużą różnicę mi dało np. paliwo Warter Fuels. Wiadomo - chodzi również o spaliny, ale wiem, że większość nie zwraca na to zupełnie uwagi. A to ważne. Kolejny temat - żywotność urządzenia. Będziesz lać byle co, to ono szybko padnie. Poczytaj o testach paliw na stacjach benzynowych. Ciekawie jest ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość patryczeks

My zamawialiśmy z netu - przez Allegro, ale też kupisz w sklepach internetowych. Po prostu sprawdź, gdzie aktualnie jest taniej. Nie wiem, czy Warter Fuels jest gdzieś stacjonarnie - pewnie tak, ale nawet nie rozglądaliśmy się. Widzę online, to zamawiam. Też do kosiarki nie potrzebuję tego paliwa bardzo dużo, a inna sprawa, że w tym przypadku żywotność paliwa jest dłuższa, bo normalne nadaje się do użycia przez 30 dni.

Odnośnik do komentarza

Akurat nad takimi sprawami ja jeszcze póki co nigdy się nie zastanawiałem, ale za to jestem zdania, że bardzo ważną kwestią jest to aby wiedzieć jak kosić trawę w sadzie przy wykorzystaniu robotów koszących. Myślę, że bardzo dobrze o tym napisano w https://www.sadnowoczesny.pl/sad/aktualnosci-dla-sadownikow/jak-kosic-trawe-w-sadzie-z-wykorzystaniem-robotow-koszacych-2354034 więc zachęcam was do zapoznania się z tym materiałem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...