Skocz do zawartości
Forum

Meble dla niemowlaka


Gość RavGri

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię te z ikei, ludzie narzekają ale to zależy co się kupuje, jak te najtańsze no to nie dziwota ze słabe jakościowo, polecam serię stuva, meble można dokupić, wymienić kolory frontów jak dziecko podrośnie i się kolory znudzą, fajna sprawa, a sa praktyczne i wygodne bardzo:)

Odnośnik do komentarza

meble do pokoju dziecka powinny byc jak najbardziej funkcjonalne dla was - wiadomo ze na poczatku spedzali bedziecie najwiecej czasu przy maluchu, wiec pomyslcie nie tylko o przewijakach, ale tez o jakims wygodnym fotelu czy naroznniku. szafki i komody powinny byc w miare zgrabne, ale i odpowiednio dlugie, abyscie mogli wylozyc na nich wszystkie akcesoria, ale tez abyscie nie obijali sie o kanty po nocy ;p ja meble kupuje zawsze a salonie agata bo sa naprawde solidne i tak naprawde w przeroznych formatach czy odcieniach

Odnośnik do komentarza

Po zakończonym remoncie polecam odwiedzić milusiepodusie.pl w celu zakupienia jakiegoś kompletu pościeli. Ostatnio miałem remont domu i wiem, że wymiana wszystkiego po kolei i zostawienie drobnych szczegółów, którymi m.in. jest pościel, jednak decyduje o wyglądzie całokształtu i jest złym pomysłem. Lepiej nie popełniać takich błędów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...