Skocz do zawartości
Forum

Brała któraś z was Arthotec na poronienie ?


Gość mmawqa

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem mloda,bez pracy,partnera,do tego cierpie na depresje,ciąza to bylby w moim przyadku gwóźdź do trumny..Cholernie się boje,że moge być w ciąży..Gdyby sie okazało,że tak to czytałam o leku Arthotec [jest to lek na stawy ale działa również na poronnie] .... Prosze nie umoralniać i nie krytykować...Czy dostane ten lek w aptece lub czy przepisze mi go lekarz rodzinny,powołując sie na chorą babcie? Jutro pójde robić test..Ale bardzo sie stresuje...

Proszę o odpowiedzi na temat tego leku

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Chyba sobie do konca nie zdajesz sprawy co chcesz zrobic??wiesz na czym polega poronienie rozmawialas o tym z ginekologiem?skoro nie chcesz miec dzieci to po co uprawiasz seks bez zabezpieczenia?tyle sie trabi o antykoncepcji.
Dziewczyno moglabys sobie zrobic powazna krzywde biorac leki ktore wywolaja poronienie tzn dostaniesz krwotoku a moze i zakażenia chcesz w tak mlodym wieku stracic zycie??
ciaza to nie wyrok a dar zycia jestem pewna ze gdybys urodzila dziecko nie odalabys je nikomu a jesli sie myle to na pewno sa osoby ktore by takie malenstwo zaadoptowaly a Ty moglabys je odwiedzac. mam nadzieje ze nie zrobisz nic glupiego bo zycie jest cenne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...