Forum Ciąża i dziecko

Wózek.

~gigi23

~gigi23

Witam, jestem teraz na etapie poszukiwnia wozka, i wpadlo mi pare modeli w oko ale najbardziej interesuje mnie wozek Elea Maxi Cosi, troche o nim czytalam ale jestem ciekawa Waszych opinii...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ollka

~ollka

jeżeli chodzi o wózki to co uważacie na temat graco symbio 3w1 bardzo podoba mi się ta opcja z przekładaną rączką... ma któraś z Was takie cudo? ;)
~mala123

~mala123

mieliśmy wózek symbio i zgodzę się z Tobą super wózek, dobra amortyzacja, solidy stelaż a z drugiej strony lekki i wygodny w składaniu i prowadzeniu.
~gigi23

~gigi23

a cos wiecej na temat tej Elei? fajnie ze zajmuje malo miejsca na tym mi glownie zalezy bo mam male autko...
~pannasia

~pannasia

moja kuzynka ma eleę i jest bardzo zadowolona. tak jak ktos pisal- wozek dla miejskiej mamy ale na wiejskich terenach tez daje rade- kuzynka czesto jezdzi na wies do rodziny i nigdy nie narzekala na spacery :) wozek ma fajne skretne kolka, o ile dobrze pamietam to przendie mozna blokowac :) lekko sie jezdzi i bez problemu mozna go zlozyc/ rozlozyc :)
~monic84

~monic84

ja polecam Maxi Cosi wozki sprawdzaja sie idealnie w kazdym terenie ^^ bo my mamy z mezem, ale mieszkajac w miescie najwazniejsze jest to, ze nie zajmuje duzo miejsca w bloku w mieszkaniu :) a przy okazji latwo go utrzymac w czystosci :)
~kalud

~kalud

ja mam maxi-cosi, ale najabrdziej podaoba mi sie to, ze jest na tyle lekki, ze jestem w stanei sobie z nim poradzić na miescie, nawet nie wiedzialam ze tot aka wazna zaleta, dopoki nie trzeba sie z nim szarpac
~monic84

~monic84

a który masz? bo u mnie jest grana Mura Plus 4, jakoś bardziej ufam 4 kołom niż 3, ale inne Maxi Cosi są na pewno też bezpieczne
~kalud

~kalud

hahaha, a ja Murę Plus 3 Maxi Cosi, także ja właśnie wolę trójkołowce, bo są zwinniejsze :)
~kalud

~kalud

powiedz mi zdarzyło Ci się wymienić w Mura Plus 4 Maxi Cosi kółka czy nie? :)