Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu a ciąża


Gość martaa O.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia, tydzień przed planowanym okresem, jednak teraz od 12 lipca dwa dnia się spóźnia. Jedyne objawy to lekki ból brzucha i piersi, lekkie przeziębienie. Jakie kroki należy teraz podjąć? Istnieje możliwośc ciązy, czy ''czekać'' na okres? Dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Czy możliwe, że mogę być w ciąży? Witam.. od stosunku z zabezpieczeniem minął miesiąc i wystapił on 3 dni przed miesiączka w dni niepłodne. Gdy miesiaczka sie pojawila trwala krócej niż zwykle (ok. 7 dni). Na dzień dzisiejszy miesiączka nie wystepuje ale mam takie bole jak przy miesiączce. Stresuję sie bardzo że miesiaczki i że moze to oznaczać ciąże. Nie wiem czy objawy zajscia w ciąze sa prawdziwe czy wynikaja one z mojego myslenia o niechcianej ciązy. Testu ciążowego nie robiłam.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam dziwny problem i nie bardzo wiem co mam o nim myśleć. Mamy teraz początek października, właśnie w tym czasie powinnam mieć okres ale miałam tylko delikatne plamienia które trwały tydzień i się skończyły. Ostatni raz odbywałam stosunek w połowie sierpnia i po nim na początku września miałam miesiączke. Co ten brak miesiączki teraz może oznaczać? Czy to możliwe żeby to była ciąża? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ostatnia miesiaczka byla 6.10 po 37 dniach wtedy juz robilam test negatywny.do tej pory miesiaczka byla regularna co 31 dni. Po 12 dniach oczekiwania na miesoaczke zrobilam test nrgatywny a miesiaczki nadal nie mam. Czy jest mozliwosc ciazy? Kilka miesięcy temu odstawilam anty. Do pazdziernika wszysyko bylo ok. Usg w sierpniu w normie jedynie testosteron 90 co przy regularnych miesiaczkach niby nie powinno byc leczone.usg w celu wyeliminowalnia pcos w zwiazku z testosteronem.

Odnośnik do komentarza

witam dzisiaj bylam na usg okres mi sie spoznia 2 tygodnie zrobilam 3 testy okazaly sie pozytywne ale na usg pokazao dwa pecherzyki o srednicy 6,6 mm narazie bez zarodka. z okresu wychodzi ze to 6 tydzien ale z usg mniej. Martwi mnie to ze nie ma jeszcze zarodka ? i czy moga rozwinac sie dwa zarodki? mam obiawy ciazy to byla by moja trzecia ciaza. bardzo sie ucieszylam jak zobaczylam dwie kreski a teraz zczynam sie martwic prosze o rade

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 20 lat. Okres spóźnia mi się już ponad 2 tygodnie. Pod koniec stycznia zdarzył mi się stosunek bez zabezpieczenia ( partner wyszedł ze mnie wcześniej) po którym zażyłam tabletkę po. Okres powinnam dostać 11 lutego. Czy jest ryzyko, że mogę być w ciąży? Dodam jeszcze, że niedawno byłam prawie 2 tygodnie chora.

Odnośnik do komentarza

witam. obecnie mam 21lat. mam pytanie poniewaz 30-grudnia poronilam w 13tyg. pod koniec stycznia dostalam okres,pod koniec lutego tez. w marcu zdarzyl sie 2razy zeks bez zabespieczen w dni nieplodne oraz nie bylo "punktu kulminacyjnego" u partnera. powinnam dostac okres, spoznia sie juz 5dzień robiłam test i wyszedł negatywnie. czy moge byc w ciąży? Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza

dzien dobry, potrzebuje sie dowiedziec czy moge byc w ciazy , ponziewaz spoznia mi sie okres 5 dni a tydzien temu wspozyłam, miałam dni niepłodne co wazniejsze nie doszedł we mnie. jestem w ogromnym stresie i nie wiam jak sobie z tym radzic ;/ proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie spóźnia mi się miesiączka 3 dzień dodam że zawsze miałam regularne cykle i miesiączka była na czas. Z moim partnerem doszło do stosunku w połowie cyklu bez zabezpieczeń a partner skończył w środku. Dodam jeszcze że od dwóch dni przyjmuję antybiotyk gdyż dopadła mnie choroba. Czy mógł on opóźnić cykl ?

Odnośnik do komentarza

Hej :/ ostatnio mam nie za ciekawa sytuacje :/ Spałam ze swoim chłopakiem z zabezpieczeniem to był moj pierwszy raz :/ ale przed tym włożył mi z 2 razy bez gumki . :/ Nie kończył we mnie i pilnowaliśmy żeby gumka się nie zsuneła i pytanie do was czy mogę być w ciąży bo okres spóźnia mi się juz 4 dzień i nie wiem czy to ze stresu czy ciąża :/

Odnośnik do komentarza

Od roku wspolzyje, kochamy sie zazwyczaj co 4 dni i zawsze sie zabezpieczamy, nigdy prezerwatywa nam sie nie zsunala ani nie pękła, czasem na poczatku wchodził we mnie bez prezerwatywy ale to na 10 sekund, a teraz okres spoznia mi sie 8 dni i strasznie sie stresuje ze jestem w ciazy, czy tak silny stres przed ciążą moze opoznic miesiaczke?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mój problem dotyczy braku miesiączki 26-11-2016 była ostatnia około 11 grudnia wystapila owulacja w tym dniu kochałam się z mężem ile dni po owulacji trwa zagnieżdżane zarodka lekarz ginekolog wczoraj nie stwierdził ciąży bo może być zbyt wczesna z pochwy leci sluz z krwią . Test wyszedł negatywny wczoraj przed badaniem ginekologicznym cykl mam co 28 dni czy juz mogę cieszyć się ze zaszłam w ciążę? Bardzo proszę mi pomóc lekarz za tydzień ustalił kolejna wizytę .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...