Forum Chirurgia plastyczna

Stara i zwiotczała skóra na twarzy ?

~Grażyna 1

~Grażyna 1

co mam zrobic z tą starą twarzą, tak bardzo mi zależy żeby chociaż twarz wyglądała ładnie.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~AGA37

~AGA37

skóra wiotczeje niestety z wiekiem. Polecam dobrze dobraną dietę, pić dużo wody, aktywność fizyczna, kolagen w tabletkach i zabieg z kwasem hialuronowym na twarz. Z dietetykiem ci niestety nie pomogę, bo sama długi czas dochodziłam do tego jakie produkty na mnie zbawiennie wpływają i na moją kondycję skóry, ale mogę polecić ci dr. Majcherczyk z gabinetu medycyny estetycznej Dream Med z Łodzi, która potrafi odpowiednio dobrać zabieg do kondycji skóry. Jest rewelacyjna. A dietetyka tak czy inaczej dobrego szukaj.

~ada_55

~ada_55

Kwas hialuronowy faktycznie genialnie nawilża skórę twarzy i szyi

~NatkaKowalska

~NatkaKowalska

Wydaje mi się, że może pomóc ostrzyknięcie osoczem bogatopłytkowym, pewnie słyszeliście o takim zabiegu. Pobierają krew, która zostaje odwirowana, następnie uzyskanym osoczem ostrzykuje się wybrane partie twarzy. Dobra opcja, bo skóra naprawdę robi się jędrniejsza, regeneruje się i można dodatkowo pozbyć się zmarszczek. Ja jestem bardzo zadowolona.

~Halina KJ

~Halina KJ

Jestem osobą juz starsza i bardzo miałam widoczne zmarszczki oraz skóra stała się zwiodczała. Bardzo dobrym zabiegiem dla nie okazł sie laser frakcyjny emerge. Jest całkowicie bezpieczny a daje bardzo dobre rezultaty. Fajnie wygładza zmarszczki i skóra staje sie bardziej jędrna. Zabieg robiłam w Ego Med Spa w Krakowie ul. Grzegórzecka 67 C

~kamilazamorska

~kamilazamorska

~NatkaKowalska
Wydaje mi się, że może pomóc ostrzyknięcie osoczem bogatopłytkowym, pewnie słyszeliście o takim zabiegu. Pobierają krew, która zostaje odwirowana, następnie uzyskanym osoczem ostrzykuje się wybrane partie twarzy. Dobra opcja, bo skóra naprawdę robi się jędrniejsza, regeneruje się i można dodatkowo pozbyć się zmarszczek. Ja jestem bardzo zadowolona.

Gdzie można poddać się takiemu zabiegowi?

~NatkaKowalska

~NatkaKowalska

Nie wiem skąd jesteś, ale ja robiłam zabieg w klinice medycyny estetycznej w Warszawie w Elite. Bardzo dobrych specjalistów mają, gabinety nowoczesne.

~Sunshine88

~Sunshine88

Albo np warto też pomyślec o takich zabiegach jak np zabiegi regeneracyjne chociażby z Restylane Skinboosters ;) Wg mnie świetna opcja na ożywienie skóry i jej zregenerowanie.