Forum Chirurgia plastyczna

Stara i zwiotczała skóra na twarzy ?

~Grażyna 1

~Grażyna 1

co mam zrobic z tą starą twarzą, tak bardzo mi zależy żeby chociaż twarz wyglądała ładnie.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~AGA37

~AGA37

skóra wiotczeje niestety z wiekiem. Polecam dobrze dobraną dietę, pić dużo wody, aktywność fizyczna, kolagen w tabletkach i zabieg z kwasem hialuronowym na twarz. Z dietetykiem ci niestety nie pomogę, bo sama długi czas dochodziłam do tego jakie produkty na mnie zbawiennie wpływają i na moją kondycję skóry, ale mogę polecić ci dr. Majcherczyk z gabinetu medycyny estetycznej Dream Med z Łodzi, która potrafi odpowiednio dobrać zabieg do kondycji skóry. Jest rewelacyjna. A dietetyka tak czy inaczej dobrego szukaj.

~ada_55

~ada_55

Kwas hialuronowy faktycznie genialnie nawilża skórę twarzy i szyi

~NatkaKowalska

~NatkaKowalska

Wydaje mi się, że może pomóc ostrzyknięcie osoczem bogatopłytkowym, pewnie słyszeliście o takim zabiegu. Pobierają krew, która zostaje odwirowana, następnie uzyskanym osoczem ostrzykuje się wybrane partie twarzy. Dobra opcja, bo skóra naprawdę robi się jędrniejsza, regeneruje się i można dodatkowo pozbyć się zmarszczek. Ja jestem bardzo zadowolona.

~Halina KJ

~Halina KJ

Jestem osobą juz starsza i bardzo miałam widoczne zmarszczki oraz skóra stała się zwiodczała. Bardzo dobrym zabiegiem dla nie okazł sie laser frakcyjny emerge. Jest całkowicie bezpieczny a daje bardzo dobre rezultaty. Fajnie wygładza zmarszczki i skóra staje sie bardziej jędrna. Zabieg robiłam w Ego Med Spa w Krakowie ul. Grzegórzecka 67 C

~kamilazamorska

~kamilazamorska

~NatkaKowalska
Wydaje mi się, że może pomóc ostrzyknięcie osoczem bogatopłytkowym, pewnie słyszeliście o takim zabiegu. Pobierają krew, która zostaje odwirowana, następnie uzyskanym osoczem ostrzykuje się wybrane partie twarzy. Dobra opcja, bo skóra naprawdę robi się jędrniejsza, regeneruje się i można dodatkowo pozbyć się zmarszczek. Ja jestem bardzo zadowolona.

Gdzie można poddać się takiemu zabiegowi?

~NatkaKowalska

~NatkaKowalska

Nie wiem skąd jesteś, ale ja robiłam zabieg w klinice medycyny estetycznej w Warszawie w Elite. Bardzo dobrych specjalistów mają, gabinety nowoczesne.

~Sunshine88

~Sunshine88

Albo np warto też pomyślec o takich zabiegach jak np zabiegi regeneracyjne chociażby z Restylane Skinboosters ;) Wg mnie świetna opcja na ożywienie skóry i jej zregenerowanie.

~aniela605

~aniela605

Masaże albo zabieg wampirzy może pomóc też :) Całe szczęście, że ja nie mam takich problemów i na razie jedynie straszne co, to mam cienie i worki pod oczami dość duże. Na to, na całe szczęście pomaga mi dość konkretnie krem pod oczy remescar, wiec po cieniach i workach ani śladu i nie muszę używać korektora.

~Hakunka

~Hakunka

Jak wiotczeniu skory to laser iPixel w klinice dr legrand. Miałam teraz serie trzech zabiegów i na koniec jeszcze skorzystałam z sosocza. Bardzo ladn3 efekty i fajnie, ze mi dobrali od razu pielegnacje domowa.

~Kasia549

~Kasia549

~Hakunka
Jak wiotczeniu skory to laser iPixel w klinice dr legrand. Miałam teraz serie trzech zabiegów i na koniec jeszcze skorzystałam z sosocza. Bardzo ladn3 efekty i fajnie, ze mi dobrali od razu pielegnacje domowa.

A co to za zabieg? Złe po nim wyglądałaś itp?

~Hakunka

~Hakunka

~Kasia549
~Hakunka

A co to za zabieg? Złe po nim wyglądałaś itp?

Wiesz co, tuż po mega piekło i byłam bardzo czerwona. Potem rano miałam duża opuchliznę i strupki i trwało to tak myśle z 5 dni. Ale po całej serii i tym osoczu na koniec jest duża różnica, wszyscy mi mówią ze młodziej wyglądam. Tylko trzeba być cierpliwym bo taka duża różnice to zobaczyłam gdzieś po 2-3 miesiącach od całej serii.

~Hania Janta

~Hania Janta

Ja bym pomyślała o zabiegu regeneracyjnym skóry, tak jak ktoś tutaj wspomniał z Restylane Skinboosters. Sama miałam taki zabieg i przynosi na prawdę fajne rezultaty.

~Ala yyy

~Ala yyy

Czytałam trochę o Emerge i ciągle miałam jakiś hamulec odnośnie samej metody. Jakoś tak źle to brzmiało, że tym urządzeniem musi zostać uszkodzony stary naskórek, żeby ta nowa tkanka miała szansę wyglądać dobrze. Jak to mówią kto pyta nie błądzi. Podeszłam do kliniki Nevu Estetic w Krakowie
tak tylko podpytać i przyznaje tak mi to wyjaśnili, że jestem już po zabiegu i co mogę powiedzieć polecam i polecam pytać jeśli nie jesteśmy czegoś pewni.