Skocz do zawartości
Forum

Zabieg korekty opadających powiek w ramach NFZ


Gość e...l

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możliwe jest przeprowadzenie - w ramach refundacji NFZ - zabiegu korekty opadających powiek. Dotyczy pacjentki (ok. 70 lat), u której wada ta znacząco zawęża pole wiszenia, co skutecznie ogranicza jej prawidłowe funkcjonowanie. Skarży się na podwójne widzenie, co było powodem niedawnego potrącenia przez samochód. Pacjentka otrzymała od lek. okulisty, skierowanie na zabieg, jednak nie udzielono jej żadnych dodatkowych informacji, a na odpłatny zabieg, zwyczajnie jej nie stać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Beata fgty

Ja byłam na plastyce powiek i podobnie jak opinie, które czytałam wcześniej na internecie, powierdzam sama na własnej skórze, że mając do czynienia z Panią dr Agnieszkę Mielnik-Mierzwińska z Krakowa , ma się do czynienia z naprawdę dobrym fachowcem w swojej dziedzinie. Drogie Panie polecam! polecam!.

Odnośnik do komentarza

Ja się nie załapałam na NFZ, ale mimo to trochę zaoszczędziłam i zrobiłam korektę, bo już miałam dość życia z tymi powiekami. Przed operacją powieki bardzo mnie postarzały, nie mogłam ich pomalować, ani patrzeć na siebie w lustrze. Na szczęście w końcu poszłam do dr Łątkowskiego do kliniki w Polanicy-Zdroju i tam miałam operację, która udała się i w końcu mam normalnie wyglądające oczy, które jak się okazuje są o wiele większe niż wyglądały wcześniej, polecam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.10.2016 o 23:19, Gość e...l napisał:

Czy możliwe jest przeprowadzenie - w ramach refundacji NFZ - zabiegu korekty opadających powiek. Dotyczy pacjentki (ok. 70 lat), u której wada ta znacząco zawęża pole wiszenia, co skutecznie ogranicza jej prawidłowe funkcjonowanie. Skarży się na podwójne widzenie, co było powodem niedawnego potrącenia przez samochód. Pacjentka otrzymała od lek. okulisty, skierowanie na zabieg, jednak nie udzielono jej żadnych dodatkowych informacji, a na odpłatny zabieg, zwyczajnie jej nie stać. Pozdrawiam

Ostatnio czytałam artykuł o plastyce powiek. Jakbyś chciała go przeczytać, to łap. http://wrastajacypaznokiec.pl/czy-korekta-powiek-jest-bezpieczna/ I tak! Można wykonać korektę powiek na NFZ, ale refundują tylko, kiedy powieki ograniczają ci pole widzenia. Wybierz się do lekarza, może akurat się uda. Powodzenia.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...