Forum Alergia

Ukaszenie, alergia nie wiem co to.

~p.w

~p.w

Witam. Od kilku dni pojawil mi sie na lewym udzie wielki babel (opuchnieta kulka) przypomina to ugryzienie komara tylko powiekszony razy 10. Jest to tward i dość ciepłe. Cielplejsze niż reszta ciała. Co to może być. Obecnie przebywam w Nl i nie zabardzo mam możliwość pójść do lekarza.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~goniaczka

~goniaczka

może to jkaś reakcja alegiczna, w zeszłym roku tak mnie jakieś dziadostwo pogryzło w lecie ż emyślałam że oszaleję, wielkie bąble, swędziało, dobrze że miałam hitaxę fast to jakoś to złagodziło i nie było tak źle ale do tej pory się zastanawiam co to byo

inmortal

inmortal

W tym roku pogryzły mnie meszki. Ślady były jak po ukąszeniu komara, tylko kilka razy większe. Swędziało strasznie. Drapanie potęgowało jeszcze to uczucie. Do tego zmiany były twarde i bardzo gorące. Męczyłem się z tym ponad dwa tygodnie, dostałem w końcu maść z antybiotykiem BeloGent. Niestety, zostały ślady/blizny.

26559 inmortal Mężczyzna, 0 lat
~WeronikaRonna

~WeronikaRonna

Obstawiam, że to zwyczajne ukąszenie jakieś owada więc nie masz się czym martwić. Przykładaj cebulę i chusteczkę nasączoną octem to powinno pomóc. Kiedyś usłyszałam o tym w jedne z klinik na Wałbrzyskiej w Warszawie od jakieś Pani w poczekali jak czekałam na odczulanie.