Skocz do zawartości
Forum

Jadłospis dla sylwetki gruszki


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje jadłospisu dla mnie by zredukować swoją sylwetkę. Mam 13 lat 50 kg 164 cm wzrostu i sylwetkę gruszki. Moja górna część ciała jest bardzo chuda a uda i pośladki grube. Potrzebuje jadłospisu który pomoże zredukować moją sylwetkę by była normalnego rozmiaru a nawet by przybrać na masie mięśniowej. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Brawurka

Twoja waga jest dobra:) nie musisz się odchudzać. Po za tym w tym wieku Twoje ciało nie jest do końca ukształtowane więc mówienie ze masz figura gruszki jest trochę nad wyraz. Dojrzewasz i Twoje proporcje się zmieniają. U każdej kobiety biodra się poszerzają podczas dojrzewania. To normalne.

Odnośnik do komentarza

Przy gruszcze musisz też popracować nad mocniejszym zaznaczeniem ramion. Tak by zrównoważyć biodra.
Unikaj ćwiczeń siłowych z obciążeniem, bo one pwodują wzrost masy mięśniowej, więc moga przynieść odwrotny skutek niż zakładałaś. Lepiej robić wiecej powtórzeń ale z mniejszym obciążeniem lub w ogóle bez niego

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

możesz też pokombinować ze swoją garderoba, tak by jakoś optycznie zamaskować szerokie biodra. Tak jak pisze Reyka popracuj nad górą, np noś marynarki z małymi poduszkami aby optycznie poszerzyć ramiona

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...