Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe myślenie o jedzeniu


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że pewnie powiecie mi, że sama jestem sobie winna.
Ale ja nie umiem już, ciągle jem. Ciągle myślę o jedzeniu. Przytyłam w ciągu dwóch miesięcy 10kg. Próbuję się ogarnąć, ale za każdym razem próbuję, nie wychodzi. Mam dość tego jak ludzie na mnie patrzą. Nie wiem jak zdobyć motywację, żeby schudnąć. Nie mogę o tym z nikim porozmawiać, mam 16 lat, ważę 70kg, przy wzroście 172cm. Codziennie budzę się z myślą, że dziś będzie dobrze. Byłam kiedyś przy granicach anoreksji, miałam ochotę nic nie jeść. Teraz widzę, że zbliżam się do bulimii. Mam obsesje na tym punkcie. Nie wiem co robić..

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz polepszyć swój wygląd to zacznij ćwiczyć np biegaj + ćwiczenia rozciągające i naprawdę będzie dobrze. Ważysz odpowiednio do swojego wzrostu. Nie musisz stosować diet odchudzających czy się głodzić bo wpędzisz się a anoreksję

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza

Witam !
mam 19 lat i 172 cm wzrostu moim problemem jest to ze ciagle myslę o jedzeniu. Pomimo iz caly mój dzen jest super zaplanowany chodze do szkoly , zajecia dodatkowe, 5 razy w tygodniu chodzę na fitness bardzo zalezy mi na utrzymaniu szczupłej sylwetki. Są chwile kiedy dostaje takiego napadu w ktorym potrafie zjesc ogromne ilosci blache ciasta mase batoników jem do oporu az czuje ze mi nie dobrze. Takie sytuacje zdarzają mi się coraz częsciej. niewiem co robic strasznie mnie to męczy ciągle myslę co zjem , zapisuje co mam zjesc poniewaz chcialabym troche schudnąc waże 65 kg . jednak nie udaje mi się to przez jedzenie, Nie chce isc do psychologa.. czy istnieje sposoob abym poradzila sobie z tym sama?? jak moge sobie pomóc??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...