Skocz do zawartości
Forum

Brak diety.


Gość Bajki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie dot. Utrzymywania wagi. Wmarcu 2014r urodziłam drugie dziecko, ważyłam wtedy 85 kg przy 163cm wzrostu, po kilku miesiącach wzięłam się za siebie. Dieta i ruch przez kilka kolejnych miesięcy. Uzyskałam wagę 61kg. Problem w tym że od jakiś 8 miesięcy nie jestem na diecie złapałam dołka i zaczęłam sporo jeść ( słodyczy też niestety) dziwi mnie to że waga nie wzrosła a nawet trochę spada. Byłam u lekarza, zlecił badania i stwierdził że ok. Czy to możliwe by tak zmienił się metabolizm? Mam 29 lat i zawsze miałam tendencje do tycia. Od kwietnia chce znów przejść na dietę ale nie wiem czy powinnam czy nie zeschne na wiur:-) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jakie badania zlecił Ci lekarz? Nie wszystkie „problemy” ukażą się tylko po badaniu krwi. Proponuję wybrać się do dietetyka klinicznego, który na podstawie wywiadu skieruje Cię na dodatkowe badania i dostosuje dietę do Twojej sytuacji. Jeśli chcesz mogę Ci polecić dziewczynę, która mi układała jadłospis – Maja Łowińska znajdziesz ją na dietetykakliniczna.com.pl. Dopiero jej dociekliwość wykryła u mnie celiakię i dostosowała moje menu pod tą chorobę. Teraz wiem jak jeść by nie cierpieć na bóle i dolegliwości żołądkowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...