Skocz do zawartości
Forum

Smukłe ciało


Gość Jusiaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jusiaaaa

Mam 17 lat 170 cm wzrostu oraz 58kg. Kiedyś byłam dosyć otyła. Miałam może z 8 - 9 lat, ale wyrosłam z tego. Mam astme oskrzelową (zanik ;)) nie byłam u lekarza, ponieważ to jeszcze nie otyłość wage mam w normie ale mój problem polega na tym by zgubić brzuch. :( i wcisnąć się w rozmiar 38 bo teraz 40 ;( chciałabym też by troche biust się zmniejszył chociaż o 1 rozmiar (mam rozmiar 75 E) ;( co dziennie pije 1,5 litra wody z dodatkiem aqua slim udało mi sie schudnąć 2 kg ale nie zauważyłamby biust zmalał i brzuch pomocy!! chciała bym też by jakoś moje pośladki, biust (by nie stracił na jędrności) oraz brzuszek by były jetrne a przedewszyskim szczupły brzuch :) by móc olśniewać piękną sylwetką na wakacje :) latem jeżdże aktywnie na rowerze ok. 12 km a nawet wiecej dziennie ;) pozdrawiam błagam pomocy

Odnośnik do komentarza

Przy chudnięciu z biustu leci zazwyczaj na początku, ale u niektórych kobiet biust się nawet wtedy nie zmniejsza. Twoja waga jest nawet odrobinę niższa niż powinna, więc lepiej się nie odchudzaj. Aby wzmocnić brzuch ćwicz brzuszki, codziennie przez co najmniej 20 minut lub więcej jeśli dasz radę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...