Skocz do zawartości
Forum

czy to dobra dieta?


Gość Domimisia18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Domimisia18
a wiec przeszlam na diete:) pije codziennie taki herbatki sa ich 3 rodzaje : mietowa na oczyszczenie i dwie inne na spalanie jakas z gorzkiej pomaranczy i z L-Karnityną.. a wiec mam rozpiske tych herbatek i sobie odpowiednie pije o odpowiedniej porze. Nie jem slodyczy, cwicze codziennie ok godziny (intensywnie) w tym cwicze zestaw z tej strony na nogi i posladki. Niestety z a6w zrezygnowalam po 16 dniach :( mimo to robie brzuszki i cwicze z taką płytą "ja chce miec taki brzuch", jem mniej i jem duzo owoców. Pije oczywiscie duzo wody mineralnej. Chce miec ladna talie, brzuszek, pupe i nogi :D czy uda mi sie osiagnac taki cel? :) w ten sposob odchudzania sie? :) bardzo prosze o odpowiedz ;)
Odnośnik do komentarza
moim zdaniem najskuteczniejsze odchudzanie, to bezpieczne odchudzanie! diete kazdy w sumie moze przeprowadzic, ale skutki uboczne moga byc powazne i moga niezle zaszkodzic zdrowiu! chyba nie ma jakiejs jednej wspanialej metody, dobrej dla kazdego, konieczne jest stosowanie diety specjalnie skonstruowanej wedle indywidualnych potrzeb. na stronie www.odchudzanie.org.pl znajdziecie wypowiedzi ekspertow, na potwierdzenie mojego stanowiska. ponadto jest tam bazateleadresowa, mozna nie tylko poprosic o rade, ale takze umowic sie na wizyte u specjalisty. ponadto rady od kosmetologow, a nawet stylisty! zycze milej lektury i owocnego, ale przede wszytskim bezpiecznego odchudzania:)
Odnośnik do komentarza
Gość dawny widok

Zgadzam się z przedmówcą! Aby uniknąć potencjalnych negatywnych skutków odchudzania się na własną rękę za sprawą diety, należy zasięgnąć porady lekarza lub udać się do dietetyka w celu opracowania idealnego dla nas jadłospisu. Wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...