Skocz do zawartości
Forum

Dieta odchudzająca dla 14-letniego chłopca


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat i chciałbym zrzucić kilka(a nawet z 10 kg) Płeć : Mężczyzna Wiek : 14 Waga : 86,8 Wzrost : 185 Obwód klatki : -- Obwód ramienia : -- Obwód talii : -- Obwód uda : -- Obwód łydki :-- Mam duży brzuch, uda które się "rozlewają" na boki jak usiądę i odstający tyłek. Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : --(nie wiem) Aktywność w ciągu dnia : tylko wf [3 razy w tyg] (wiem muszę to zmienić) Uprawiany sport lub inne formy aktywności : -- (ale myślę nad jakimś karate, tae-kwan do etc.) Odżywianie : trochę za dużo jem(również słodyczy) Cel : szybka redukcja Ograniczenia żywieniowe : brak Stan zdrowia : Nie jestem alergikiem itd (brak zastrzeżeń) Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : nie Stosowane wcześniej diety : żadna

Odnośnik do komentarza

Ważysz rzeczywiście Trochę za dużo ale zrzucenie 10 kg to przesada. W Twoim wieku wystarczy wzmożona aktywność fizyczna. Zapisz się na dodatkowe zajęcia sportowe, lub na karate i inne sztuki walki. Zrezygnuj ( o ile to możliwe) z jazdy autobusem i windy, lepiej chodź na piechotę i używaj schodów. doskonałym pomysłem będzie basen lub ćwiczenia w domu. Poświęcaj 30 -40 minut dziennie na ćwiczenia a szybko zobaczysz efekty. Jednak musisz również ograniczyć spożywanie cukrów - musisz zrezygnować ze słodyczy i fast foodów oraz chipsów. To są bomby kaloryczne.

Odnośnik do komentarza

Cześć,chciałabym schudnąć oko 14 kg w dwa miesiące, ważę 54 kg i mam 160 cm wzrostu, 13 lat to chyba dość za dużo .Poza tym wyjeżdżam niedługo do Tunezji i też dlatego potrzebne mi jest zrzucenie kilku kilogramów . :

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...