Skocz do zawartości
Forum

Zdrowa dieta a problem z nadwagą


Gość Michalek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam na imię Michał,mam 14 lat,mam 174 cm wzrostu i ważę 79 kg.Co mam zrobić aby schudnąć?Ostatnio trochę z brzucha spadło ale za to poszło w uda(i niektóre spodnie nie są tak luźnie jak miesiąc temu),mam też małe ,,męskie cycki,,,boczki i tłuszcz na brzuchu.Rok temu byłem na kontroli miałem wtedy 13 lat 166 wzrostu i ważyłem 74 kg.Ja i mama postanowiliśmy ,że tzreba coś z tym zrobić.ograniczyłem słodycze,słodkie napoje.W ciągu miesiące schudłem 4kg ale po tygodniu lub 2 znowu mi wskoczyły te 4 kg i się załamałem.Co mam zrobić aby schudnąć?Chciałbym pozbyć się boczków,tłuszczu na udach i brzucha.Jaka dieta,ćwiczenia?Jaka waga w moim przypadku była by odpowiednia? Piję dużo wody,moim rodzicie nie gotują tłusto(są szczupli),jem dużo warzyw i owoców jak i słodyczy i podjadam między posiłkami ;/. Co w moim wypadku przydało by się zrobić? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Musisz zacząć ćwiczyć. Jeśli odżywisz się zdrowo to musisz zwiększyć swoją aktywność fizyczną. Polecam Ci robienie pompek i brzuszków. Pompki pozwolą ci pozbyć się biustu, rozwinąć mięśnie klatki piersiowej oraz rąk. Wpłyną również na mięśnie brzucha. Brzuszki i podciągania na drażku również poprawią wygląd Twoich rąg, klatki piersiowej, brzucha. Przedstawiam Ci kilka przykładowych ćwiczeń:
Ćwiczenia na klatkę piersiową - pompki na piłce
Ćwiczenia z piłką
Mięśnie skośne brzucha
Mięśnie brzucha - dolny odcinek
Mięśnie brzucha

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...