Skocz do zawartości
Forum

Ból serca i dezorientacja przy nerwicy a używki


Gość potrzebujaca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość potrzebujaca

Witajcie,
potrzebuje Waszej pomocy. Jakies 3 lata temu stwierdzono u mnie nerwice lekowa. Bralam leki i chodzilam do psychologa. Gdy troche objawy ustapily odpuscilam sobie leczenie. Ostatnio czuje sie paskudnie mam wiele uciazliwych objawow. Bole i zawroty glowy, pogorszenie wzroku, dezorjentacja i bole serca :-/ Najgorsze jest jednak to ze czasami dopada mnie nagle uczucie zimna i takiego oslabienia jakbym zaraz miala zemdlec. Odczuwam wtedy tez zawroty glowy i dezorjentacje. Musze dodac ze mam 21 lat i znaczna nadwage, ponadto duzo pale i pje cole i napoje energetyczne. Wiem ze przy takim trybie zycia kazde objawy moga wystapic. Prosze jednak o pomoc, moze ktos wie co to moze byc ? Czy bardziej zwiazane jest to z nerwica czy z nadwaga i uzywkami? Licze na odpowiedz.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość potrzebujaca

Boje sie ze wysiadzie juz teraz a przynajmniej zdaje zobie sprawe z tego ze juz po woli zaczelo wysiadac ... wiem, wiekszosc z Was ktorzy przeczytali to pomysleli ze jestem zalosna bo juz dawno powinnam cos z tym zrobic, ale to nie jest takie latwe szczegole z racji tej cholery nerwicy i z racji tego ze objawy nadwagi i przyjmowania uzywek dopiero teraz daja o sobie znac, gdy byly takjakby uspione nie przeszkadzaly. Teraz gdy w wieku 21 lat zasapuje sie idac po schodach jest mi jeszcze ciezej na duszy. Nie jest tak latwo nagle zmienic swoj styl zycia :'-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...