Skocz do zawartości
Forum

Częste oddawanie moczu


Gość ewap

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Piszę w sprawie mojego chłopaka, który ma 32 lata. Jesteśmy razem juz od 5 i zauważyłam, że w ciągu ostatniego okresu ma chyba problem z oddawaniem moczu. Tzn. problem polega na tym, że bardzo często musi chodzić do łazienki. Nie ma nawet mowy, żeby wysiedział w kinie na filmie do końca.

Ogólnie zawsze był zdrowy i teraz mnie to trochę martwi. On nie chce o tym gadać, a ja myślę, że powinien udać się do lekarza. Przecież takie często oddawanie moczu może oznaczać jakąś chorobę, prawda? Do jakiego lekarza powinnam go wysłać? I co to tak naprawdę może mu

Odnośnik do komentarza

Twój chłopak powinien pójść do lekarza jak najszybciej. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być: zakażenie dróg moczowych albo nawet rak gruczołu krokowego. Faceci są uparci, ale po to właśnie mają nas, rozsądne kobiety, które o nich zadbają. Wpłyń na swojego mężczyznę, obiecaj mu fajny seks albo cokolwiek innego, ale spraw żeby się przebadał. Może chodzić nawet o jego życie.

Odnośnik do komentarza

Wyślij go do lekarza, koniecznie. Pewnie to nic groźnego, ale nie powinno się bagatelizować takich rzeczy. Wyślij go do lekarza pierwszego kontaktu on najprawdopodobniej zleci badanie moczu i/lu wyśle go do specjalisty. Uprzedź chłopaka, że to nic takiego, taka wizyta na pewno nie będzie ani krępująca, ani bolesna:)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Myślę, że nie musisz się zbytnio obawiać, bo to pewnie zwykła infekcja dróg moczowych. Ale na pewno powodem do zmartwień jest to, że twój chłopak nie chce iść do lekarza. Powiedz mu, że najprawdopodobniej lekarz zapyta go tylko o objawy i przepisze leki - nie będzie się trzeba rozbierać, ani niczego pokazywać... Taka infekcja nieleczona może być bardzo nieprzyjemna - wiem coś o tym...

Odnośnik do komentarza
Gość malinkaa1

Witam! Czy częstsze niż normalnie oddawanie moczu musi być objawem jakiejś choroby? Ostatnio zauważyłam, że zaglądam częściej do kibelka, do tego każdej nocy budzę się 1 raz, nad ranem i idę zrobić siku. A zawsze przesypiałam noc bez wstawania do toalety, nawet kiedy się przebudziłam to nie musiałam wstawać z łóżka, dopiero rano. Ogólnie reszta rzeczy jest u mnie ok. Po oddaniu moczu nie odczuwam parcia na pęcherz, sikam normalnie, brak jakiś dolegliwości bólowych, pieczenia, złego samopoczucia, krwi w moczu. Sam mocz również wygląda tak jak zawsze.
Również chciałabym się spytać, w jaki sposób mogę zadbać o swój pęcherz? Jakieś herbatki, witaminy itp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...