Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie przy oddawaniu moczu u mężczyzn


Gość wawrzyniecen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wawrzyniecen

Witam. Odczuwam pieczenie podczas oddawania moczu. Właściwie pieczenie przeplata się z bólem. Czytałem, że może być to zapalenie cewki moczowej. Poza pieczeniem czuję często potrzebę korzystania z toalety. Jest to męczące i skutecznie utrudnia mi życie. Nie mogę nigdzie ruszyć się z domu. Nie lubię korzystać z publicznych toalet, ale teraz jestem do tego zmuszony. Czy istnieją domowe i skuteczne metody wali z tego typu infekcją? Nie chciałbym iść z tym do lekarza. Jest to trochę krepujące. Poza tym nie mam czasu. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem podobne objawy. Zacząłem się leczyć domowymi sposobami: witamina C, sok z żurawiny, ziołowe moczopędne leki i piłem bardzo dużo wody. To mi pomogło. Myślę, że mimo wszystko powinieneś pójść do lekarza. Unikanie wizyty może przynieść bardzo poważne konsekwencje.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Powinieneś pójść do lekarza. Też miałem takie objawy. Okazało się, że mam zapalenie cewki moczowej. Przełamałem wstyd i strach przed wizytą u specjalistów, który postawi odpowiednią diagnozę. Zrobiono mi badanie moczu. Piłem dużo wody i zioła wywołujące mocz. Czy ktoś z Was zna sposoby na pieczenie przy oddawaniu moczu? Czy są jakieś zioła? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Na wszelkie dolegliwości dróg moczowych bardzo dobrze działa żurawina, natka pietruszki, czarna porzeczka. Dostępne są też bez recepty różne mieszanki ziołowe, które zawierają takie zioła jak mniszek lekarski, skrzyp polny, nawłoć. Są one dość skuteczne, ale tylko w przypadku łagodnych stanów zapalnych i w profilaktyce. Ja je stosuję dość często i mogę powiedzieć, że są bardzo skuteczne, ale nie wiem, czy pomogą w ostrzejszych stanach. Lepiej jednak poradź się lekarza.

Odnośnik do komentarza

witam wszytskich mam taki sam problem piecze pali podczas oddawania moczu jej suszona zurawine pije duzo wody witamina c i nadal to samo bylem u kliku lekarzy prywatnie zapisuja tandetne leki które nic nie pomagaja wydalem na lekarzy jzu 1000 zł i nic . w moim miesice nie ma juz wiecej urologów co robic zeby sie tego pozbyc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...