Skocz do zawartości
Forum

Silny ból w nerce, zawroty głowy i mdłości


Rekomendowane odpowiedzi

Dwa lata temu leczyłam się na nerki dożylnie w szpitalu. Fachowo ta choroba nazywała się "Wodonercze nerki prawej" stopnia 1, ale na prawdę była już zaawansowana i powodowała u mnie skoki temperatury nawet do 41 stopni.

Teraz od rana mam objawy jak wtedy, oprócz temperatury. Męczą mnie zawroty głowy i mdłości. I ten nieznośny, okropny ból na prawo od brzucha.
Gdy chodzę, to mnie po prostu zwija, że aż muszę usiąść.

Moja siostra gdzieś zgubiła No-Spę, którą chciałam się poratować, więc wzięłam przepisany dwa tygodnie wcześniej na zapalenie międzyżebrowe "Olfen 100 SR", który wg. ulotki ma również działanie przeciwbólowe. Ulotka mówi również, że ze względu na wysoką zawartość dawki nie jest zalecany do spożycia przez młodzież, do której ja należę. Jednak na tyle często dostaję lekarstwa na receptę przeznaczone "dla dorosłych", dlatego ta mała informacja o niewskazaniu mnie nie przejęła. Szczególnie, że gdy stosowałam te tabletki do leczenia zapalenia międzyżebrowego, efektów niepożądanych nie było.

Teraz co innego. Mam wrażenie, że po tej tabletce ból stał się jeszcze bardziej zjadliwy i dokuczliwy.

Nie wiem co robić, dziś raczej nie znajdę lekarza, a boli na tyle mocno, że ledwo wytrzymuję.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Nie można wykluczyć nawrotu dolegliwości związanych z chorobą nerek. Możliwe są także inne przyczyny podwyższonej temperatury oraz bólu brzucha takie jak zapalenie wyrostka robaczkowego, czy dolegliwości ze strony pęcherzyka żółciowego. Proszę niezwłocznie udać się do lekarza. W przypadku nagłego nasilenia objawów należy udać się do najbliższej izby przyjęć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...