Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, kiedy myśli nie dają spać?


Gość rom...

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o poradę, jak radzić sobie z gonitwą myśli, która pojawia się gdy już położę się do łóżka. Jestem zmęczony, ale nie mogę zasnąć, myślę o wszystkim czego nie zdążyłem zrobić dziś i co muszę zrobić jutro. Mam wrażenie, że mój dzień nigdy się nie kończy, że noc to tylko taki przerywnik. Nie czuję się wyspany, a kiedy zasypiam, nie jestem odprężony.
Odnośnik do komentarza
..Mam identycznie!!!!-strasznie mnie to wkurza bo bezsennosc ciagnie sie latami! Nic nie pomaga-nie biore lekow na sen..Ja nie spie!!!!!!!A jak juz zasne a nie musze wstawac moge przespac nawet i caly dzien..Nie potrafie sie w nocy wyciszyc..uwolnic od mysli..;((
Odnośnik do komentarza
Ja również mam problem ze snem. I każdego dnia jest tak samo ;((( później dniami chodzę bardzo rozkojarzona i zmęczona. I nic mi się nie chce. Są i takie dni w których nawet nie ubieram się tylko przechodzę cały dzień w piżamach nie wiem, co mam z tym zrobić? A gdy na prawdę jestem zmęczona to wraz z położeniem się do łóżka odechciewa mi się spać. Ktoś wie co mam z tym zrobić? Bo sama raczej sobie nie poradzę i zawsze będę chodziła nie wyspana i zmęczona, a wtedy jestem normalnie nie do życia ;((((
Odnośnik do komentarza
Ja znalazlem dobry sposób. Jak tylko włazi mi w głowę cos o pracy np. to odrazu uciekam myslami w zainteresowania lub marzenia. Najlepiej jak są to marzenia nierealne wtedy nie biore tak do bani i nie obmyslam planu ich realizacji :) pozdrawiam Adam.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...