Skocz do zawartości
Forum

Jakie są rodzaje migreny?


abara

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem, to są migreny bez aury - czyli pospolite, migreny z aurą czyli migreny klasyczne i migreny menstruacyjne. Migreny z aurą charakteryzują się występowaniem na 30 minut przed atakiem bólu pewnych objawów. Więcej możesz poczytać w portalu abcmigrena.pl.
Ja sama cierpię na migreny u mnie występują te bez aury, czyli najbardziej typowe.

Odnośnik do komentarza
Gość PawiePiórko

wiesz, po mnie widać, że ból jest ogromny, bo robię się bardzo blada i zaraz jest mi strasznie zimno. Mam lodowate stopy i dłonie. Po mnie to widać. Dlatego większość osób wierzy, że coś mi jest. Owszem znajdują się wyjątki, które twierdzą że zmyślam i że przesadzam ale nie mam sił im tłumaczyć co to jest. Mój mąż mi wierzy, bo sam ma migreny, rodzina też wie o moim problemie tak samo jak najbliżsi przyjaciele, reszta mnie nie obchodzi. Zazwyczaj tłumaczę raz, jak nie wierzą ich sprawa.

Odnośnik do komentarza

no jasne zeby sie nie tlumaczyc tak na dobra sprawe to Twoja intymna sprawa jak ktos tego nie rozumie to jego problem moja znajoma miala migrene i kolezanki w jej pracy patrzyli na nia jak na dziwaka ze albo wyolbrzymia bol albo w ogole go wymyslil podczas gdy ona nie mogla sie podniesc z lozka...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...