Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko zatrucia się środkiem czyszczącym


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem, że moje pytanie może wydać sie trochę głupie, ale proszę o poradę. Kilka dni temu byłam w sklepie,gdzie pracownik mył już podłogi i czuć było tam zapach podobny do Domestosu. Niestety chodziłam po tej mokrej podłodze i teraz boję się dotykać moich butów. Co prawda po wyjściu ze sklepu szłam pieszo do domu jakieś 400 metrów, po chodniku,śniegu itp ale czy jest szansa, że jakaś ilość została na podeszwie, a teraz przeniosła się do domu? Bardzo boję się zatrucia. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Gość Autorka pytania

Pracownik moze i zyje, ale kto wie czy sie regularnie nie truje? Poza tym nie wiem, czy pozniej nie zmienia np butów, albo idzie pieszo pol godziny i wszystko sie wymywa, chodzi mi o to, ze boje sie ze czesc została mi na butach, przeniosło sie do domu, a pozniej ja chodze po podłodze np na boso, siadam z nogami na kanapie itp i nie myjąc rak jem cos- bo musiałabym myć ręce po każdym dotknięciu czegos co mogło dotknąć stop itp. Wydaje mi sie ze to pozostalosc po nerwicy natręctw, ale jednak wolałabym jakiegoś rozsądnego wytłumaczenia mi czy kompletnie nie mam sie czego bać, nawet jakbym powiedzmy polizala podłogę na ktorej były te buty ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...