Skocz do zawartości
Forum

Ból w klatce piersiowej, miednicy i łydkach


Gość aska28

Rekomendowane odpowiedzi

witam mój mąż ma ogromny problem zdrowotny rozchodzi się o to że od ładnych kilku lat cierpi na ból pod łopatkami w klatce piersiowej kościach biodrowych oraz miednicowych do tego stopnia ze nie może siedzieć a ból ciągnie aż do łydek. Miał zrobione prześwietlenie kręgosłupa które nic nie wykazało zrobiony jest również rezonans magnetyczny całego kręgosłupa i oczywiście w opisie drobne wypukliny bez ucisku na rdzeń kręgowy a neurolog twierdzi że wypukliny są za małe by je operować. Mąż przyjmuje bardzo silne leki przeciwbólowe które już nie wiele pomagają. 2 tyg temu mąż był w szpitalu bo okazało się że ma wodę w płucach oraz silną anemie. Nie wiem już do jakiego lekarza się udać jakie badania robić i jak mu pomóc. Popadł już w depresje codziennie wstaje z bólem i kładzie się z bólem. Żyć już mu się nie chce. Jego neurolog powiedział ze możliwe ze może to być szpiczak ale ja o tym czytałam i podobno na rezonansie wykazałoby już ślady tej choroby wiec nie sądzę żeby to było to. błagam niech ktoś pomoże.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...