Skocz do zawartości
Forum

Liszajec zakaźny i świerzb


Gość natalia26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość natalia26

Witam wszystkich bardzo serecznie prosze o pomoc!!!Jakies 5 tygodni temu wyskoczyly mi dwie krostki po obu stronach szyji bardzo swedzace.po jakimys tygodniu rozlaly sie w wieksze strupki obecnie przebywam za granica wiec musialam pojechac do polski dermatolog stwierdzil Liszajec zakazny przepisal antybiotyk i masc wrocilam za granice ale zero poprawy rozlalo mi sie to praktycznie na cala szyje postanowilam isc tu do lekarza przepisal kolejny antybiotyk poniewaz stwierdzil ze tamten byl za slaby po okolo trzech tygodniach musialam jechac na pogotowie poniewaz bardzo zle sie czulam bylam opuchnieta i na biodrach oraz pod piersiami dostalam wysypki przepisal kolejna masc i jakis srodek odkazajacy po natepnym tygodniu poszlam do ogolnego lekarza poniewaz cala doslownie oprucz twarz rąk i stop cala bylam wysypana swiad bol nie przespane noce koszmar lekarz stwierdzil swierzb i przepisal lekdopiero wtedy wyblagalam go o skierowanie do specjalisty dermatologa kolejny tydzin czekam na wizyte a w ten poniedzialek mam isc na kontrole do ogulnego.ta masc wypalila mi cale cialo nie moge normalnie fukcjonowac pachwiny mam tak opuchniete ze pojscie do toalety sprawia mi taki bol ze juz nie wytrzymuje a tam gdzie mialam liszajca sa dwie czarno czerwone duze plamy praktycznie na wylane na cala szyje a obwodka jest cala zatakowana przez swierzb nie wiem juz co mam robic gdzie sie udac od trzech dni boli mnie prawa strona glowy lacznie z szyja prosze o porade gdzie mam sie udac czy te objawy sa normalne i czekac i nie panikowac boje sie bo juz nie mam sily przecierz powinni mi porobic jakies badania a tu nic tylko czekam boje sie ze moze to byc niebezspieczne czuje sie slaba bardzo slaba prosze pomurzcie Pozdrawiam Natalia

Odnośnik do komentarza

Witaj! Jeśli objawy nie ustąpiły po około tygodniu leczenia, zalecane jest wykonanie posiewu pozwalającego na wykrycie drobnoustroju. Czasami liszajec jest mylony z innymi chorobami, na przykład grzybicą skóry, niekiedy także wraz z liszajcem pojawia się przewlekłe zapalenie skóry. Nie zwlekaj z wizytą u lekarza! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...