Skocz do zawartości
Forum

Bradykardia


Gość iwonka1982

Rekomendowane odpowiedzi

Gość iwonka1982

Witam, mam 29 lat pól roku po porodzie czyli od prawie 2 lat z przerwami mam spadek pulsu do 40, dwa razy byłam w szpitalu na kardiologii w tym pierwszy raz po omdleniu gdzie badania wyszły dobrze w tym holterowskie na którym był jeden incydent spadku pulsu do 20, za drugim razem bez omdleń ale przy spadku pulsu do 40 gdzie badania wysiłkowe, holterowskie itp wyszły bardzo dobrze i zalecono kontrole w poradni neurologicznej. Po konsultacji z neurologiem miesiąc czasu brałam leki po którym rok czasu miałam puls prawidłowy i tomografię głowy gdzie wszystko było dobrze jedynie mam zwapnienie na szyszynce, jednak od 2 miesięcy spowrotem nastapil spadek pulsu który nawet wybudza mnie ze snu z uczuciem zatrzymania akcji serca. Aktualnie kardiolog przepisał mi tabletki na przyspieszenie akcji serca 2x1 tabletka na których będę miała za 2 miesiace założony holter jednak biore je 2 dzien i puls mi się nie podwyższa cały czas skacze od 48 do 58 przy czym ciśnienie jest albo 110/75 albo 98/72. Proszę o pomoc czy te tabletki działają dopiero po kilku dniowym ich braniu i wtedy akcja serca jest przyśpieszona czy powinnam iść do lekarza i poprosić o zmianę dawki na 3 lub 4 dziennie? Nigdzie nic na ten temat nie mogę wyczytać. Boję się sama zostawać z dzieckiem ze zasłabnę. Panicznie też boję się brać jakie kolwiek lekarstwa, bo jak tylko coś weznę odrazu źle się czuję, czy to jest nerwica? Niewiem gdzie mam już się z tym udać zeby wkoncu wiedzieć co mi jest?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...