Skocz do zawartości
Forum

Jak leczyć reumatyzm?


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Sugerowałbym by podejść do paru lekarzy. Z własnego doświadczenia wiem że wersję w tym wypadku mogą być zupełnie inne oraz leczenie. Reumatyzm wiem że może być bardzo paskudną chorobą ale z tego co wiem wełna ma silne działanie lecznicze jeżeli chodzi o te sprawy. Ja mam problemy w odcinku "C" kręgosłupa z którym zmagam się kilka dobrych lat. Nie mogę natomiast powiedzieć złego słowa na swojego lekarza pierwszego kontaktu który podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i działał ze wszystkim bardzo sprawnie. Rezonans pokazał przemieszczenie się kręgów względem kręgosłupa czyli tzw kręgozmyk.
Sprawna rehabilitacje, od czasu do czasu masaże (tutaj juz we własnym zakresie) prądy i 2x w tygodniu basen.
W tym roku jesienią jadę na turnus rehabilitacyjny. W leczeniu pomogło mi właśnie noszenie koszulek z wełny owczej merynosów którą stosuje do dziś nawet do pracy. Kupiłem z polecenia masażysty który bardzo zachwalał i zapewniał o leczniczym działaniu wełny. Na pewno fajnie ogrzewa plecy zabezpiecza przed ewe. przewianiem - może Tobie też posłuży na co dzień.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...