Skocz do zawartości
Forum

usługi pielęgniarskie Wrocław


Gość anita_sz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś korzystał kiedyś z takich usług we Wrocławiu i moze polecić firmę, która się tym zajmuje, dla osoby starszej, potrzebującej opieki? Potrzebuję pomocy w opiece nad babcią i chcę profesjonalnej rzetelnej firmy, która potrafi się zająć drugą osobą w należyty sposób. Jest coś takiego jak Holistic Center, rozmawiałam w przychodni na ten temat z jedną z pań, może ktoś korzystał z ich usług?

Odnośnik do komentarza

no właśnie też się na nich natknęłam, tylko że szukam rehabilitacji z dojazdem do osoby. u nich chyba można zrobić bez problemu całą zaleconą rehabilitację? człowiek się nie orientuje dopóki sam nie zaczyna czegoś potrzebować, oby jak najmniej osób było w takich potrzebach

Odnośnik do komentarza

Holistic care macie na myśli chyba? oni mają takie usługi. Moja siostra zamawiała ich do syna z rehabilitacją. zawsze mi się wydawało, że z takich rzeczy się korzysta w starszym wieku, no ale jak widać nie ma takiej reguły

Odnośnik do komentarza

Holistic Care to naprawdę dobre miejsce - i przede wszystkim kompetentni i doświadczeni pracownicy którzy wiedzą jak właściwie zająć się chorym. pomagają nie tylko starszym ale i młodszym - jak nie makto się zająć schorowaną osobą to są naprawdę warci spróbowania

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...