Skocz do zawartości
Forum

Soczewki kontaktowe


Rekomendowane odpowiedzi

Od niespełna 2 lat noszę soczewki kontaktowe w ostatnim czasie moje oczy są bardzo czerwone gdy nosze soczewki. Jednak nie bolą mnie i nie mam problemów z widzeniem są tylko zaczerwienione. Słyszałam, że soczewki wystawione na promieniowanie UV nie nadaja się już do użytku, a moje były wystawione na słońce. Czy wymiana soczewek na nowe wystarczy, aby pozbyć sie problemu z czerwonymi oczami?

Odnośnik do komentarza

Tez doradzam wizyte u okulisty, w ogole idz zrob badanie bo to zaczerwienienie moze o czymś powazniejszym świadczyc. I zmieniaj szkla kontaktowe co 2-3 tyg aby miec pewnosc ze nadaja sie do użytku i nie zaburzają widzenia.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota_320

A może źle o nie dbasz? Czasami nieodpowiednia pielęgnacja może skutkować właśnie czerwonymi oczami. Na pewno soczewki trzeba wymienić i być może zasięgnąć porady u okulisty. Tu masz krok po kroku wytłumaczone jak właściwie obchodzić się z soczewkami http://www.acuvue.pl/noszenie-pielegnacja-soczewek/pielegnacja-soczewek Pewnie większość z tego już wiesz, ale warto przeczytać, bo może akurat coś zostało pominięte i stąd pojawił się problem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...