Skocz do zawartości
Forum

Dziwne bulgotanie w podbrzuszu


Gość Zaniepokojona210

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaniepokojona210

Witam. Pisze na tym forum ponieważ nie wiem za bardzo jak określić mój problem i gdzie go zakwalifikować. Otóż od pewnego czasu jestem ciagle zmęczona, ospała, miewam nudności (ale bez wymiotów), mam ciągłe zachwiania nastrójów i przez okresem okolo 10 dni przed mam obolale piersi... jakos od 3 miesięcy. Nie martwiłam się tym do dzis, bo w podbruszu (dokladnie na srodku pomiedzy koscmi biodrowymi) odczuwam dziwne bulgotanie, tego nie slychac, ale czuc. Uczucie podobne do tego gdy skacze powieka np. Nie mam niedobotu magnezu bo ostatnio dbam o to, z jelitami też jest ok, nie jem ostatnio nic co by mogło to spowodować, jednak juz wyobraznia mnie poniosla i przeszlo mi przez mysl ze to moze ciąża, ale jakoś nie widac tego po mnie, jestem szczupla. Wątpię w to jednak że mogłabym być w ciąży. Chociaż juz sama nie wiem.. CO to może być? Jakie badania powinnam wykonać?

Odnośnik do komentarza

Najczęściej usg jamy brzusznej, ewentualna gastroskopia ze względu na nudności. Ale może na początek zrób jednak test ciążowy. Kiedyś moja znajoma 3 miesiące leczyła się na żołądek ( bezdzietne małżeństwo z kilkunastoletnim stażem), aż w końcu lekarz skłonił ją do wizyty u ginekologa. I to był strzał w diesiątkę ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...