Skocz do zawartości
Forum

? miesiączka ?


Gość namalowana_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość namalowana_
mam pytanie czy możecie mniej więcej powiedzieć za jaki czas będę miała miesiączkę

więc jestem marudna i zdenerwowana co dziennie mam śluz od jakiegoś 1.5 roku pojawia mi sieę brązowawy śluz bule brzucha oraz głowy

piersi rosną od roku :confused::confused::confused:
Odnośnik do komentarza
to zle slyszalas bo to wszystko co opisujesz jest oznaka ostrej infekcji a jesli dodatku jest krew w moczu to juz jest cos powazniejszego. wiem mama mojej przyjaciolki jest ginekologiem i czesto daje nam takie "wyklady":lol:
Odnośnik do komentarza
Wydaje mi się, że jeśli tylko kolor nie jest stricte 'podręcznikowy' to jeszcze nie jest powód do zmartwien. Jesli pojawia się jakies bolesne objawy typu pieczenie itp to moze oznaczać infekcje.
Większość dziewczyn w tym wieku panikuje, doszukując się czegoś czym nie powinny się zajmować. Spokojnie.
Odnośnik do komentarza
Gość wiktoria12
do shelby: 19 sierpnia skoncze 12 lat a jeszcze nie miałam miesiączki. więc rośnie mi biust i czasami boli jak siostra mnie nawet delikatnie udeży. mam owłosienie pod pachami na nogach i sama wiesz gdzie mam codziennie mocno ubrudzoną śluzem bieliznę mam 153cm wzrostu i waże 39kg. czy można określić mniej więcej kiedy będę miała miesiączkę? i jeszcze jodno : znam taką dziewczyne która ma 14 lat i goli nogi czy ja też powinnam? mam te włoski kłujące i strasznie widoczne to wygląda okropnie. odpisz jak najszybciej
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...