Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha i suchy, duszący i napadowy kaszel


Gość sylwiapow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sylwiapow

Dwa lata temu miałam dosłownie to samo najpierw przez długi czas byłam zdrowa nic mi nie dolegało jednak po kilku miesiącach bolał mnie brzuch usg jednak nic nie wykazało po bólu brzucha który trwał ok. 2 tygodni zaczęły się objawy niby grypy jednak po dwóch dniach gorączka wzrastała mi do 40 stopni nie mogłam jej niczym zbić po kolejnych dniach pojawił się kaszel wstępinie lekarze powiedzieli ż eto zapalenie oskrzeli i dostałam antybiotyki, nebulizacje, wziewy itp. jednak kaszel się nasilał ataki trwały do ok. minuty i męczyły mnie przez caąły dzień w nocy kaszel ustępował może po tym że dostawałam 2 tabletki D******** ale rano zaczynało się to od nowa, kaszel trwał u mnie ok. 3 miesięcy i ustąpił niewiedziałam dlaczego. Przez rok miałam spokój byłam całkowicie zdrowa ani razu nie złapałam żadnej infekcji a po roku znowu od października jestem ciągle chora mam te same objawy co przed tem moi lekarze nie wiedzą co mi jest a mnie ten kaszel strasznie dusi jest suchy i każdy atak kończy się ,,świstem". Ja osobiście myślałam nad krztuścem ale co ma do tego brzuch nie wiem. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość FuTuReLooK

a miałaś robiony rentgen płuc? I próbę manuox (wym mantu) - na gruźlcię? Może po prostu pechowo załapałaś jakiś zjadliwy szczep grypy/innego wirusa... krztusiec by raczej był zdiagnozowany przez lekarza, bo w gardle widać nalot.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...