Skocz do zawartości
Forum

Lekko spuchnięty paluch po mocnym kopnięciu


Gość wddsa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zacznę od opisu: w styczniu na wfie grając w piłkę nożną, kopnąłem mocno kolegę w bok jego buta, a że miałem zwykłe tenisówki, to ucierpiałem w taki sposób, że dość mocno bolał mnie duży palec u prawej nogi, tak, że na początku musiałem utykać, żeby jakoś nie bolało mocno. Ból ustępował z dniami, smarowałem go maścią (już nie pamiętam jej nazwy, ale jakaś na urazy chyba) no, ale stwierdziłem, że nic ona nie daje. Poszedłem więc po jakimś czasie do ortopedy, był rentgen, ale lekarz stwierdził, że tutaj nie ma co robić. Zasugerował, że kość mogła pęknąć (ja byłem u lekarza naprawdę dość późno po tym incydencie) i powiedział, że teraz tylko czas został i żebym ruszał do granic bólu. No a palec jest teraz lekko spuchnięty, nie umiem go do końca zgiąć do spodu stopy, bo zaczyna boleć. Ogólnie da się żyć, ale jak jest jakiś dzień, w którym dużo chodzę, to trochę bardziej boli. Mam tutaj zdjęcie z tego rentgena:
https://drive.google.com/file/d/0ByreBS9yB6UVcEJDbDNQV1lFaU0/edit?usp=sharing
Mam nadzieję, że coś tam widać. No i mam wątpliwość, czy faktycznie tutaj nic się nie da zrobić? W sumie tak jak pisałem, nie przeszkadza to w normalnym życiu, ale mimo wszystko on po 4 miesiącach wciąż jest spuchnięty lekko i boli przy zginaniu do spodu.

Odnośnik do komentarza

generalnie da się zrobić tylko jedno i gwarancja jest w sumie żadna; musiałbyś ten palec złamać/uszkodzić jeszcze raz,ale taj jak wyżej GWARANCJA POWROTU DO ZDROWIA PO TAKIM CELOWYM ZŁAMANIU WYNOSI 0%

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...