Skocz do zawartości
Forum

Gorączka reumatyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem i potrzebuje rady. We wrześniu zdiagnozowano u mnie goraczke reumatyczna, moje wyniki ASO przekraczały 2000, dwa miesiące chodziłam do reumatologa ktory bez przerwy wypisywal mi antybiotyki ,po ktorych non stop chodziłam chora, i w koncu przestalam do niego chodzić. Moj stan zdrowia wydawal sie ok, lecz w tym tygodznu zaczełam się bardzo zle czuc. Czuję się tak jak bym miała gorączke, lecz temperatura jest w porzadku, stawy oczywiszcie bola a szczegolnie rano zeby isc do łazienki zbieram sie ponad pol godziny, w poniedzialek bede pisala mature dostep do lekarza rodzinnego i reumatologa będe miała dopiero po maturach :( i terazmoje pytanka co moge zrobic żeby troche się podkurować do tych matur (w kurtce zimowej raczej nie pojde ) i co moze sie ze mna stac jak juz pojde do lekarza czy bedzie mnie chcial do szpitala wysłac czy cos, bynajmniej tak pisza w internecie :( z góry serdecznie dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna Wdowa

do szpitala bez Twojej wiedzy nikt Cię nie wyślę, ale możesz dostać skierowanie do niego w celu zrobienia dokładniejszych badań. To nie jest głupie wyjście, poleżysz dzień może dwa i będziesz wiedzieć co i jak

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...