Skocz do zawartości
Forum

Wypadający kolczyk z nosa


Czarna96

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,1 sierpnia zrobiłam sobie kolczyka w nosie facet który mi to robił założył mi kolczyka z tytanu i powiedział ze mam go 2 miesiące nie ściągać i psikać nos octeniseptem,robiłam tak jak kazał.Ale wczoraj ten kolczyk mi wyleciał;( nie mogłam go włożyć więc mama dzwoniła do tego salonu gdzie miałam to robione ale ten facet wyjechał i będzie w poniedziałek,poszłam do mojej starszej siostry i poszłyśmy kupić kolczyk do nosa ze srebra,nie mogła go włożyć mi do nosa w końcu włożyła (ale trzy razy przebijała mi błonę w nosie)poszłam do domu i gdzieś tak o 1 w nocy kolczyk mi wyleciał sam..i do teraz jestem bez kolczyka;( czy do poniedziałku rana dziurka mi zarośnie??(bo chce iść do tego studia żeby mi facet włożył kolczyka).Czy to w ogóle się opłaca wkładać kolczyka??Czy może coś mi się stać??

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

masz zły kolczyk pewnie bez kulki z tylu. ja mam kolczyk w nosie juz z 10 lat i te bez kulki wypadaja. Mysle ze Ci nie zarosnie nos przebijesz i tyle blonka od dolu bedzie ale przepchniesz mnie sie czesto tak zdarzalo troche zapiecze i tyle

Odnośnik do komentarza
Gość aJLpvW94OwdO

Witam,bardzo pomysłowo jest zrobić sobie wieszak na biżuterię nie sądzę aby poaidsała ją jeszcze inna dama ;) , przynajmniej ja nie znam. Zazwyczaj trzyma się w szkatułkach, ale wadą jest to że się pomatlają itp.Z tym, że wymyślono łańcuchy jako zawieszkę kolczykf3w to muszę przyznać geniusz. Gdyby się mnie zapytano pokazując płytę: jaką biżuterię damską powiesiłbyś na łańcuszku? To bym myślał o łańcuszku :PPodobną płytę mam u siebie w garażu co prawda nie ma przykręconych tam łańcuszkf3w a wieszam na niej klucze oczkowe wygięte, aby zawsze jak potrzeba były pod ręką. Oczywiście zazwyczaj ten klucz ktf3ry jest potrzebny akurat w danej chwili brakuje bo ktoś nie odwiesił na miejsce, ale to już szczegf3ł :DŻeby jednak nie było, że ja tylko chwalę pomarudzę też trochę.Zdjęcie 6 od gf3ry, proponuję zamianę miejsca zegarkf3w obecnie aby wyciągnąć ten mały trzeba ruszyć duży, po drugie talerz tego dużego haczy o wkręt na ktf3rym wisi mały, więc niepotrzebne rysy mogłyby powstać.Zdjęcie 2 od dołu zamienić miejscami ten niebieski z łańcuszkiem w prawym dolnym rogu, wtedy układ jest jako łuk ;) obecnie w tym jednym miejscu się załamuje :PJest jeszcze jedna rzecz co mi się troszkę nie podoba ale myślę że starczy już marudzenia na dziś ;)Najważniejsze że płyta jest funkcjonalna i że Michał pokazał, że jemu się chce robić fajne rzeczy(niektf3rym się nic nie chce).Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza

Najprawdopodobniej kolczyk wypadał, ponieważ jego końcówka nie była zakończona szerszym elementem. Natomiast to, że ciężko Ci było włożyć ponownie kolczyk jest całkiem naturalne. Przy świeżo przekłutych partiach twarzy, gdzie doszło do przerwania ciągłości skóry, postępuje proces gojenia, a wtedy dziurka może się szybko zrastać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...