Skocz do zawartości
Forum

Zaczerwienienie po oczyszczaniu twarzy


Gość klaudusia2817

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klaudusia2817

a więc byłam dzisiaj u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy...chciałam się zapytać dlaczego pomiomo tego że ona mi to wszystko wyisnęła to i tak zostały mi jeszcze pojedyńcze krostki??i czy moge je posmarować maścią od dermatologa żeby i one mi zeszły? i jak się pozbyc w bardzo krótkim czasie zaczerwienienia po tym??? mam jeszcze jedno pytanie poproszę o nazwy jakichs bardzo skutecznych preparatów przeciw błyszczeniu się skóry..l.i coś do mycia codziennego twarzy bo ja używam peelengu under20 ale to bardzo wysusza buzie a potem ona wytwarza 2razy więcej tego tłuszczu i jeszcze bardziej się świecę proszę o pomoc (i jak by te leki były w przystępnej cenie ale naprawdę bardzo skuteczne)

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Bardzo możliwe, że kosmetyczka nie była w stanie pozbyć się mniejszych zmian, które uaktywniły się podczas podrażnienia skóry. Jeśli maść była przepisana na tego rodzaju zmiany to jak najbardziej możesz jej użyć. Co do odpowiednich do Twojej cery kosmetyków to powinien je dobrać specjalista po dokładnej ocenie rodzaju cery oraz dolegliwości towarzyszących.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...