Skocz do zawartości
Forum

rozjaśniłam i co teraz?


Gość kocur1507

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kocur1507
Wczoraj byłam u fryzjerki i rozjaśniła mi włosy. Efekt miał wyjśc jak na tym zdjęciu: ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura454111.htm Właściwie to fryzurka wyszła super, bardzo podobna do tej z fotki, tylko, że fryzjerka nałożyła na moje włosy sam rozjaśniacz a nie farbe i mam wrażenie, ze są ciut za jasne. Dlatego pomyślałam, żeby iśc do sklepu i kupic jakiś ładny blond. Jednak wydaje mi sie, że każda farba w jasnym kolorze zawiera rozjaśniacz, a kolejna jego warstwa na moje już rozjaśnione...no obawiam sie, że nic dobrego to by nie przyniosło i zostałabym z sianem. Czy są farby blond nie zawierające rozjaśniacza? Co mi radzicie?
Odnośnik do komentarza
Gość trynia23
Nie wszystkie farby blond zawierają rozjaśniacz. Z rozjaśniaczem farby blond to np Loreal Excellence popielaty blond lub blond kolory z serii Palette kolor XXL. Na nich wyraznie pisze, że rozjaśniają kolor o 2-4 tony. Inne farby które nie zawierają tej informacji rozjaśniają tylko naturalny kolor włosów, a nałożenie farby blond na rozjaśnione MOŻE powodować ich przyciemnienie.
Odnośnik do komentarza
Gość tatarak
a nie prościej jak nie jesteś zadowolona ze swojego koloru iść do fryzjerki, żeby ci pomogła wybrać i kolor i farbę. Ale skoro niedawno farbowałaś włosy to ja nie ryzykowałabym położenia kolejnej warstwy farby. Może poczekaj trochę, aż kolor się spierze i wtedy myśl co dalej??
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Jeśli masz już świeżo nałożony rozjaśniacz na włosach to może nie kombinuj sama z nakładaniem farby bo możesz zepsuć sobie tylko efekt tego co już masz i później ciężko będzie dojść do idealnego koloru. Idź lepiej do fryzjerki i zapytaj co da się z tym zrobić
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...