Skocz do zawartości
Forum

Maseczki na twarz


Gość kasiaczarnecka

Rekomendowane odpowiedzi

nie tyle maseczka, co domowy peeling - zrobić mieszankę z miodu (odżywia skórę), oleju rzepakowego (ma dużo witaminy E więc ujędrnia), drobnego cukru (łuszczy stary naskórek) i soku z cytryny (wybiela podrażnienia). Stosować 1-2 razy w tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Gość kasiaczarnecka
Cześć!
Koleżanka poleciła mi kosmetyki z serii Natural Collegen Inventia. Żel do mycia twarzy jest super, fajnie oczyszcza, nawet makijaż i nie szczypie w oczy. Maseczkę będę testowała na dniach, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany, to dam znać, jak efekty.

A ten olej rzepakowy to nie zatyka porów?
Odnośnik do komentarza
Gość Papilotta
W salonach kosmetycznych coraz częściej można spotkać zabiegi z nanozłotem czy któraś z Was może korzystała z tego? Przeglądając strony internetowe natknęłam się na maski kolagenowe z nanozlotem firmy Colway, które można stosować samemu w domu jak i spotkać w gabinetach kosmetycznych. Podobno bardzo nawilżają i ujędrniają skórę. Czy któraś z Was używała te maseczki, jeśli tak to jakie są rezultaty po ich stosowaniu?
Odnośnik do komentarza
Ja używam maseczek z Avonu, ale ostatnio zaczęłam też robić domowe maseczki pod wpływem Hani Knopińskiej-Grzenkowicz, któa dostała swój program w telewizji:) Ma tam pare przepisów na rozjaśniające maseczki, zobacz sobie!
Odnośnik do komentarza
Gość monikaaaa
Ja też dużo dobrego słyszałam o algach. Znalazłam je właśnie z składzie maseczek nawilżających od Lirene (Aqua Cristal się zwą). Dodatkowy plus, że są w saszetkach, więc jak Ci coś nie podpasuje, nie marnujesz całej tubki. Jeszcze jej nie używałam, ale dam znać po. Wy może je znacie???
Odnośnik do komentarza
Gość Papilotta
Kasiu, zafundowalam sobie taki zabieg i jestem zachwycona. Skóra stała się jędrniejsza, bardziej nawilżona i promienna. Najważniejsze, że nie uczula i niezaczerwienia skóry, ktora mam bardzo wrażliwą. Zapisałam się już na kolejny zabieg :)
Odnośnik do komentarza
Jeśli chodzi o nawilżenie to ja gorąco polecam maski DermoPharma. Są dostępne w 6 różnych rodzajach, więc każdy może dobrać maskę do swojego rodzaju skóry bądź do efektu jaki chce się osiągnąć :). Poza tym są one łatwo dostępne i tanie.
Odnośnik do komentarza

Dermika ma taką serię maseczek - "maseczki piękności". Jest tam bardzo duży wybór świetnie działających maseczek. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie :)
Ja używam z tej serii maseczki różanej i BB i mogę je polecić, ale każda z nas ma inne wymagania, więc myślę, że warto poszperać w tych wszystkich maseczkach i wybrać coś dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Melania92
Ja bardzo lubię stosowac maseczki, co chwila testuje jakies nowe:) Deramiki jeszcze nie pzretestowałam, ale za to mogę polecic maseczki i peelingi w sasztkach Bieledny, bardzo je lubie. Najlepsza moim zdaniem to maseczka nawilżająca z efektem mezoterapii, i peeling z efektem diamentowej mikrodermabrazji. Jak ktos ma przebarwienia i sucha skórę jak ja - polecam wypróbować.
Odnośnik do komentarza
Gość rosiehw
Melania92 napisał/a:
Ja bardzo lubię stosowac maseczki, co chwila testuje jakies nowe:) Deramiki jeszcze nie pzretestowałam, ale za to mogę polecic maseczki i peelingi w sasztkach Bieledny, bardzo je lubie. Najlepsza moim zdaniem to maseczka nawilżająca z efektem mezoterapii, i peeling z efektem diamentowej mikrodermabrazji. Jak ktos ma przebarwienia i sucha skórę jak ja - polecam wypróbować.


Ten peeling też używałam i również byłam zadowolona, skóra po zabiegu gładka, jedwabista. Tylko trzeba pamiętać potem o odpowiednim nawilżeniu :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...