Skocz do zawartości
Forum

Ochydna skóra twarzy


Gość justyna15153

Rekomendowane odpowiedzi

Gość justyna15153
Witam

Mam problem z skórą. Jest w 30 kolorach,
mam mnóstwo czarnych kropek na nosie, szorstka
i ogólnie okropna ! Byłam u dermatologa ale on
przepisał mi tylko maście na leczenie trądziku.
Po za tym używam maseczek nawliżających, oczyszczających
i wiele wiele innych ale to i tak nic nie pomaga.
Nie wiem co dalej z nią robić. Na dodatek jestem brunetką
i mam delikatny meszek pod nosem (wąsik)
który każdy odradza wyrywanie pensetą lub ogólnie
depilować. Mówią że odroście bardziej widoczny i gęstszy.
Sama nie wiem co robić. Pomocy !
Odnośnik do komentarza
blad. jesli depilujesz wasik pesetka czy woskiem (ogolnie wyrywasz wloski z cebulkami) to odrastaja one rzadsze i duzo slabsze. co do twoich klopotow z cera to jest nie najlepiej.te kropeczki na nosie to wagry wiec kup sobie zel do mycia twarzy do cery tradzikowej z wagrami (jak sobie przypomne nazwe to napisze). warto tez udac sie do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy. oczywiscie nie nastawiaj sie ze juz po 1zabiegu zobaczysz znaczna poprawe. moja kumpela chodzila raz na 3tyg. i po 4zabiegach problemy ustapily. ale nie moge obiecac ze w twoim przypadku tez tak bedzie. najlepiej poradz sie jej co do pielegnacjii i zapytaj jak sama mozesz dbac o cere (kremy, zele...). a narazie rob tak: muj twarz zelem rano i wieczorem, zawsze pamietaj o zmyciu makijazu przed snem, po kazdym myciu uzyj toniku do cery mieszanej lub do cery tradzikowej i kremu (najlepiej wszystko z tej same serii wtedy lepiej zadziala), 2razy w tyg. rob peeling twarzy a pozniej naloz na twarz maseczke. hmmm to chyba tyle co ci moge poradzic:D najlepiej juz jutro uow sie do kosmetyczki bo po co sie tak meczyc;)
Odnośnik do komentarza
Gość justyna15153
Dzięki wielkie. Co do tych żelów itp. ok znikają, ale one ich nie leczą.
Umawiam się następnym razem do kosmetyczki i dermatologa
bo żele naprawdę pomagają ale tego nie leczą a chce się tego
pozbyć bo trądzik powoli ustaje, a wągry zostają :/
Odnośnik do komentarza
Gość sylwiakrupa
wg.mnie to bujda,że włoski odrosną cieńsze -sama na brodzie miałam 3 ciemne delikatne kłaczki więc wyrwałam je pensetą (z cebulkamii ) i minął rok jak z 3 kłaczków zrobił się busz -George Bush- a z brwiami nie jest tak samo ?wyrywam z cebulkami już oooo ok.10 lat i jakos nie zauważyłam ,żeby było ich mniej.A na czarne kropeczki czyli wągry znalazłam w internecie przepis:
pół cytryny,przegotowana woda .taką mixturką przemywamy twarz raz dziennie-najlepiej wieczorem następnie. nawilżamy cerę np.odżywka nanobase.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...