Skocz do zawartości
Forum

Domowe sposoby....


Gość magdalenaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pysiaaa94
Szczerze to ja nie bardzo znam domowe sposoby na trądzik ale ja uzywam tonika z ziaji do cery zanieczyszconej i sklonnej do wypryskowdo tego jeszcze czesto myje twarz mydlem i woda i widze ze sa efekty czasem wyskoczy mi jakis maly pryszcz a tak to to nic :) wiec polecam ten tonik;]:p
Odnośnik do komentarza
a ja polecam wizyte u dermalologa. przypislam mi on taki krem dostepny w apnekach Brevoxyl. kiedy mi cos wyskoczy to stosuje go na noc a rano mam czysta buzke:D nie wiem czy u wszystkich tak to dziala ale jak dla mnie efekty sa rewelacyjne.
P.S. ten krem kosztuje cos ok. 20zl ale jest naprawde dobry:p:D
Odnośnik do komentarza
Gość fryta2385
ja jak poprzedniczki wizyta u dermatologa, ja używam żelu Klindacin i jestem z niego zadowolona cena koło 20zł a i do tego używam jeszcze pianki do mycia twarzy z firmy flos lek dałam za nią koło 16zl i mam ja od wielkanocy
Odnośnik do komentarza
mowcie co chcecie cytryna jest najlepsza na tradzik!!!!!a na oczyszczenie : wlac ugotowanej goracej wody do miseczki nachylic sie nad nia i na glowe zarzucic recznik (jak w salnie)ale 15 min.i cera jak malowana...wagry..? nie ma nic polecam a takze solarium
Odnośnik do komentarza
Przeczytałam pytanie z wątku i pierwsze co pomyślałam: "Żeby to było takie proste...". Trądzik ma wiele podstaw i jeśli jest Twoim dużym problemem najlepiej będzie wybrać się do dermatologa który zaleci najlepsze leczenie.
Odnośnik do komentarza
Gość Macius39

Wita. Tradzik u mnie pojawil sie gdzies w 14 roku zycia. Mialem go do ok. 27 roku. Tradzik ustapil po zaprzestaniu masturbowania sie. Masturbowalem sie min. 2/ nawet 5 razy dziennie. Wiec wniosek jest jeden. Walenie gruchy wzmacnia paluchy i tradzik.

Odnośnik do komentarza

Trądzik można wyleczyć glinką zieloną dostępną w aptece w postaci proszku lub pasty. Taka glinka nie zawiera konserwantów jak gotowe kosmetyki, które mogą dodatkowo nasilić trądzik. Potrzeba robić maseczki 2-3 razy na tydzień lub używać do delikatnego! pelingu i przemywania twarzy. Na noc Nie stosować żadnego kremu, skóra musi odpocząć. Tylko przetrzeć delikatnie twarz tonikiem lub hydrolatem z jakiegoś zioła ściągającego np. czystka lub naparem zioła z torebki, który działa ściągająco, można też wodą kosmetyczną ze srebrem. Jedna uwaga: glinka może wysuszać twarz, wtedy trzeba zmniejszyć używanie jej. Krem nawilżający tylko na dzień, pudry wyrzucić do kosza, krosty maskować miejscowo korektorem. Po miesiącu krosty powinny się wygoić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...